Prečo moje psy lížu kurací trus?

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Veterinárna poradňa Prečo moje psy lížu kurací trus?

  • This topic has 3 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #49129
    Dobrý deň. Mám takú otázku keď moje psy nájdu na záhrade kurací trus tak ho začnú lízať. Chýbajú im nejaké vitamíny alebo prečo to robia?
    #65457
    heny
    Člen
    Môže byť že im dačo chýba…
    Alebo sa nudia alebo im to proste len chuti….:)
    #65458
    katarina2
    Člen
    🙂 keby len lížu, oni ho aj zožerú, oni v tom majú minerály čo im chutia a ich organizmus to potrebuje ale vo veľkom množstve môže aj uškodiť , predsa len sú to extrementy…môj to robieval v šteňacom veku , teraz to už nerobí.
    #65459
    katarina2
    Člen
    🙂 keby len lížu, oni ho aj zožerú, oni v tom majú minerály čo im chutia a ich organizmus to potrebuje ale vo veľkom množstve môže aj uškodiť , predsa len sú to extrementy…môj to robieval v šteňacom veku , teraz to už nerobí.
    #65460
    heny
    Člen
    Nemyslím že mojim niečo chýba, ale sem Tam/ozaj sem tam si,, uchmatnu,,-hlavne rocky ľudský vykal V lese :((bleeee…

    Dnes som sa smiala…boli sme sa prejsť,psy na voľno…na chodníku bolo neodpratane hovno psie. Z diaľky to vyzeralo ozaj ako poleno.. Rocky sa rozbehol chcel to akože poleno uchmatnut A to bolo hovno:)) normálne ostal akoby prekvapený /A nechutilo mu to 🙂

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.