prípravky proti klieštom

  • This topic has 6 hlasov and 16 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47898
    nikola66
    Člen
    Dobrý deň chcela by som sa opýtať či je lepší obojok proti klieštom ale vodička frontline .Mám psa maltezáka .Ďakujem
    #55501
    vlčiak
    Člen
    Ja by som skor zvolil vodičku frontline,myslim si ze je učinejsia…
    #55502
    Smallblot
    Člen
    V zásade si myslím, že je jedno, aký prípravok použijete, pokiaľ je dodržané dávkovanie podľa veľkosti psa, ale na menšie psíky je myslím že lepšia pipeta. My sme mali na Yorkiho Frontline sprej a dostali sme po ňom blchy, takže od toho sme upustili. Dlho sme sa ich zbavovali a ako posledné čo nám naozaj zabralo, bola pipeta Stronghold, ktorá by zároveň mala psíka aj odčerviť.
    #55503
    wendy1
    Člen
    Tiez si myslim ze u malych psikov je lepsia pipeta.
    #55504
    vlčiak
    Člen
    Ahojte všetci, chcel by som sa spytat, vet mi zaočkoval mojho psa s injekciou pre staršich psov…presny nazov je Biocan DHPPi a Biocan L vyvetlite mi k comu alebo načo su tieto vakcinacie dobreéé …nevysvetlil mi to.. 🙂
    #55505
    wendy1
    Člen
    Psinkovy komplex a leptospiroza. AK sa nemylim. Myslim ze je to bez besnoty. Kolko ma mesiacov?
    #55506
    vlčiak
    Člen
    Rabisin
    Biocan DHPPi
    Biocan L tymito očkovaniami prešla inymi nie ……a ma 10 mesiacov teraz by som ju mal naco dat zaočkovat alebo ..len preočkovar??????
    #55507
    zuz
    Člen
    To Ti veterinar nevyznacil v ockovacom preukaze!?
    #55508
    vlčiak
    Člen
    Mam očkovaci preukaz a nalepil mi tam tri nalepky……
    Biocan DHPPi
    Biocan L
    Rabisin očkovana bola 30.9 2010 a teraz neviem načo ju mam dat zaočokvat alebo kedy mam ist preočkovat tieto latky…nič mi nepovedal nechapem 🙁
    #55509
    wendy1
    Člen
    Mne vet napise datum ockovania a podtym je v ockovaku dalsi datum napr. ked bola ockovana 15.6.2010, tak mi napisal 6/2011 ( t.z. vtedy by trebalo prist, ale ako hovorim vakcina drzi aj 1,5 roka min. a besnota min. 2 roky ).
    #55510
    vlčiak
    Člen
    No vidite ja to tam nemam napisane, ja tam mamm datum očkovania a nič viac …neviem uvidime co mi povie …….
    #55511
    asi by som sa pýtala sama viac alebo vymenila veterinára
    #55512
    vlčiak
    Člen
    http://www.atos-dog.sk/product/hery-zero-flea-spot-on-velky-pes-nad-30-kg-1670
    pozrite ,odporučili by ste mi tuto pipetu alebo co by ste mi odporučili na blchy ,vši alebo neni lepsí obojok….. poradte co pouzivate http://www.atos-dog.sk/product/antiparazitnu-obojok-sergeants-dual-55-cm vopred za rady DAKUJEM
    #55514
    wendy1
    Člen
    http://www.atos-dog.sk/product/antiparazitny-obojok-scalibor-1592
    Dlzku 65 cm.
    Ja davam toto uz 3. krat a ziadneho kliesta sme zatial nemali. Klop-klop. Je dobry na klieste, blchy, komare a pakomare.
    #55516
    wendy1
    Člen
    Kupte co chcete, ja pisem z vlastnej skusenosti.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.