prosííííím poradte mi aké je to plemeno

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Plemená prosííííím poradte mi aké je to plemeno

  • This topic has 12 hlasov and 14 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47047
    luluna
    Člen
    Tohto psíka som našla na ulici asi ho niekto vyhodil neviem aké je to plemeno a či môže byť aj vonku ? samozrejme nie v mrazoch
    #51200
    havko.sk
    Člen
    ahoj myslim,ze ma vela z nemeckeho pinca.videla som uz aj nemecke pince vonku,ale v noci ak je zima,musia ist dnu
    #51206
    určite je v tom ratlík … a tou dlžkou aj nemecký pinč. čo je tu už všetko spomínané … ale prví dojem zneho mi spravil ratlík
    #51211
    Asi potkanár! Každopádne tú návštevu veterinára by som neodkladal…
    #51198
    luluna
    Člen
    #51199
    Natália
    Člen
    Asi má niečo s ratlíka. Ubytováného vonku by som ho rozhodne nenechávala. Nech je to akékoľvek plemeno.
    #51201
    havko.sk
    Člen
    Preco chcete chovat psov vnutri ved ich prostredie je vonku uplne prirodzene. Ja by som teda vnutri psa nechoval a nic sa im nestane ani v zime, staci teplu budu s podstielkou milou.
    #51202
    viki99
    Člen
    nie je dobre davat psa von a dnu
    mama mojho psa nato zdochla dostala zapal pluc
    lebo ju davali von a dnu ale co mame u starkych psov ty
    su vonku cez zimu spavaju v kurieni maju tam deky
    kde sa zakrutia a je in dobre a to je vonku 20 pod nulou
    a je dobre uz si nato zviki ale ako chcete nechcem sa vam do
    toho pliect kde date toho psa ale vravite ze je s ulice
    tak s nim treba ist k veterinarovi ci nieje chori
    zaockovat atd.
    #51203
    zuz
    Člen
    #51204
    wendy1
    Člen
    Taky pes podla mna nepatri von. Su nachylne, stale sa trasu, je to ako s civavami. Urcite by som tuto rasu nenechala von.
    Urcite ma nieco z ratlika alebo podobnej odnoze.
    #51205
    deeeee
    Člen
    Je to mix pinča, krátkosrsté psy nepatria do zimy, nie je to malamut alebo bernardín. Viac menej keď sa mu páči vonku tak ho nebudem nasilu držať v nútri a ak cem aby bol čistý a častejšie ho umývam ako raz či dva razy ročne tak ho nevyhodím von do zimy a dažďa keď mu kúpaním narúšam odolnosť srsti. Držaním psa vnútri sa dá viacmenej vyhnúť jesenným návštevám u veterinára.
    #51207
    Podľa mňa je to niečo medzi ratlíkom a jazvečíkom … 🙂
    #51208
    hafko002
    Člen
    Ahooj :)Ja si myslím že je to Pražský potkaniarik ten musí byť iba vo vnútri 🙂
    #51209
    zuz
    Člen
    Hafko, to si kde pocul!? Ziaden pes nemusi byt iba vnutri!!! Naopak, kazdy pes potrebuje vencit, maly ci velky!
    Denne sa stretavam v parciku pri praci s pani, co ma dvoch prazskych krysarikov. Tato rasa bola prvotne vyslachtena na lov potkanov v pivovaroch. Ale chodili aj von. A tie, co stretavam, su vonku denne, ci prsi, snezi atd. Ked je vacsia zima, da im svetre, to je vsetko.
    #51210
    Cvrkina
    Člen
    Ahoj 🙂 podľa mňa je to potkaniarik 🙂 http://www.google.sk/search?q=potkaniarik&oe=utf-8&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=sk&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1280&bih=649&sei=%20p82uTpziFsyUswbNloHnAw porovnaj si foto 🙂 … samozrejme že nie som 100% … takže keď sa mýlim prepáč 🙂 …. videla som že potkaniarik má kratšiu srsť ako tvoj psík … takže by to mohol byť krýženec alebo proste potkaniarik s dlhšou srsťou 😉
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.