prosiim o nazor – chudnutie !!!

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Kŕmenie a potrava prosiim o nazor – chudnutie !!!

  • This topic has 6 hlasov and 34 odpovedí.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 31 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63315
    heny
    Člen
    morské prasa mala sestra voľakedy:)
    to bolo občas take upišťane 🙂

    ale zlaté to je.
    u nás bol naj papagáj čo sme mali. andulku.
    od mala nevedela lietať a bola veľmi krotka.mama keď umyvala riad jej skočila do dlane a kúpala sa. alebo si sadla na okraj taniera a vyjedala z neho:)po byte sa prechádzala. .
    všetci sme plakali keď zomrela:(

    #63316
    katarina2
    Člen
    Videla som už tu video o prasiatku pre šťastie, to bolo také malé čierne ako do dlane drobučké a strašne milé, behalo si za svojím gazdom ako psík a tak milo pišťalo za ním všade, keď mu odišiel, dá sa obľúbiť aj prasiatko a toto iste nebolo určené na zakáľačku to bol taký trpaslíci vzrast len pre radosť a domáce maznanie.
    zita vy máte doma hotové zoo, to musí byť radosti ale aj starostí o to všetko všakže? A ten Tvoj Max keď bol ” ťulo”- chudáčik mohol byť riadne vystrašený, keď sa nevedel vrátiť, ešte dobre, že neodvandroval niekde a nestratil sa.
    #63317
    Nela2011
    Člen
    keď píšete o domácich miláčikoch, pridám sa aj ja 🙂 my sme mali doma papagája, 3 andulky, rybičky, teraz mám druhého zajaca a prvého psa 😀
    a ten prvý zajo bol domáci, som si ho zobrala od babky, len naši mi povedali, že keď vyrastie ho musím vrátiť babke aj som ho brávala von a raz mi zdrhol, celé detské preliezky mi ho naháňali 😀 nakoniec sme ho úspešne chytili a naši ma nakoniec donútili ho vrátiť babke, no a on ako bol na mňa zvyknutý, tak po dvoch týždňoch zdochol 🙁 som to ešte dlho našim vyčítala, on bol taký krásny čierny s modrými očkami 🙂
    teraz toho druhého čo mám, ten je bytový, toho mám už 8 rokov a po tom ako mi ten prvý ušiel som si pre tohto aj vodítko kúpila a párkrát som ho venčila 😀 ale to ešte keď bol menší, teraz už s ním nechodím, teraz venčím psíka už len :))
    #63318
    zita
    Člen
    Morske prasiatko sa chodi vencit na zahradu uz druhy rok. Zaparkujeme ho pod predlaovy kos a potom ho uz len presuvame z miesta na miesto. Ked zadudneme vypasie travu az do koren. Ked sme ho prvy krat videl Max tak sa ho strasne bal. Potom, ked zistil, ze morske prasata Maxov nezeru tak ho zacal vystekavat s pod kosa, ze “Pod sa nahanat!” ASi predmesiacom neter opatrovala kamoskine morca, tak sa islo vetrat na zahradu aj ono. Isli sme sa usulat ako pobehoval pod kosom hore-dole a nechapal ako je mozne, ze kde sa pozrie vsade zradlo.
    Korytnacka zacala chodit na zahradu tohto roku na jar. Zoznamovanie Maxa s tou tvrdou zabou prebiehalo rovnako. Zachran ma, urcite ma to zozerie. Ked ho to nezozralo, tak bol schopny neskutocne vela casu venovat studovanim toho zvera, co zakazdym, ked do neho strci schova hlavu do budky. Teraz uz mu moze byt ukradnuta, lebo sa s nim nechce nahanat. Inac ten zver si neskutocne zlepsil kondicku odkedy chodi na zahradu. Na jar ostal aj cele hodiny tam kde sme ho dali. Potom zacal stradovat hore – dole po zahrade. Stopovali sme, ze 8 metrovy travnik prebehne pod pol minuty! Od zaciatku juna ju v kuse hladame po zahrade, zapchavame diery pod plotom. Cely jul stravila ofacovana, lebo nam v nestrazenej chvili spadla z murika a praskol jej pancier. Utekali s nou k veterinarovi. Esteze v Kosiciach je veterinarna univerzita! Ten pan doktor co mal na pohotovosti sluzbu si netrufal na takehoto zvera, ale po telefone pokonzultoval. Chodili s nou obden na prevazy. Ale ci ofacovana ci nie, uz dalsiu sobotu sme ju zas tahali z pod uhoriek. A hnusoba mala, pozrala nam uhorkove kvety!!
    #63319
    heny
    Člen
    …:) ty mas teda zazitky 🙂
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 31 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.