PROSÍM o pomoc fenke LINDUŠKE

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra O Havko.sk PROSÍM o pomoc fenke LINDUŠKE

  • This topic has 4 hlasy and 17 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47628
    kettylka
    Účastník (Participant)
    VEĽMI prosím ľudí,ktorý milujú zvieratká o pomoc finančnú,,, mám fenku Lindušku ,ktorá od útorka noci nemože vstať na labky ,podľa veterinára má opuch chrbtice a zapal ,ktorý si vyžaduje denné dve injekcie cca 15-20eur,,,sú to len prvé kroky ktoré by mohli pomoct k jej zdraviu, a dalsím krokom by bola prípadne potrebná operácia, ktorá je ešste finnančne náročnejšia, a preto prosím a upenlivo žiadam dobrych ľudí ,ktorý sa zatúlajú na tútu stránku- POMOŽTE mi ak je to vo vašich silách aspoň malým príspevkom, lebo za ním je velká túžba aby moja fenka zostala so mnou na žive,,,neviem čo mám ešte napísať,,len prosím,,, som sama žijúca viac ako rok nazamestnaná 46 ročná žena, a za tri dni som si pozhanala a pozicala od okolitych znamych 80 eur,ktore postacili do vcera,,,
    mam účet v slov sporitelni,č.učtu:0448902416
    kod banky : 0900
    Květuše Bačová
    pre overenie pravdivosti pripadu poskytuje p.MVDr František HUBA svoje kont čislo 0905 321 270 a do veterinarnej ordinacie 055 6435 848 dakujem,,,
    #53462
    maja 27
    Člen
    Dufam že su ešte dobry ludia a Linduške pomožu.Držim vam palce aby to dobre dopadlo.Určite aj ja…aj ked malou sumov prispejem.Tiež mam doma psov a bez psa si ani život neviem predstavit.
    #53463
    kettylka
    Účastník (Participant)
    draha pani,,,dakujem za sucit a pochopenie,,,najme za lindusku,,,ale som zufala,,, nedokazem viac prosit a to nestaci,,,,,,verim ze viac ludi ma take pochopenie,ale malokto o tom vie ao to SURI,,,, kde a ako a co mam este napisat,,,,,,
    #53464
    maja 27
    Člen
    Viem že Ste vyskušali určite všetko čo sa da ale chcem sa spytat…nenajde sa u vas doktor ktory by bol ochotny spravit tento zakrok na splatky?
    #53465
    kettylka
    Účastník (Participant)
    nie,,,moj- nas veterinar je neskutocne zlaty clovek s absolutne charitativnym srdcom,, ale za operaciu v Brne mi neruci,,povedal ,,,a ja tich veter v brne nepoznam,,,, keby to zaviselo na MVDr Hubovi,,,,som presvedcena ze ba to islo na splatky,,,ved uz tri injekcie som mu dlzn a nechce pocut o preruseni liecby z financnych dovodov,,, ten clovek matake srdce ze sa ani neviem vyjadrit,,, viete ake to je ked chcete niekomu pomoct a ste totalne bezradny,,je to najhorsi pocit,, vela znamych mi povie nezvelicuj je to LEN pes,,, ale iba ja viem co pre mnaq znamena,,,,nebit Lindy ja uz davno som v spravach ako som sa rozhodla ukoncit tento zivot na Slovensku,, od nasho parlamentu az po realitu,,, po roku nezamestnanosti som prisla o vlastny byt,, pdlzoby na bytovom a pod,,, zo 62 eur podpory nespravite 134 na bytove a elekrinu aplyn a pod,,,, tak som sa zadlzila az som bola nutena,,,,,,,, a vtakych chvilach, a viem ze niesom n Slovensku sama si clovek pomysliiii- ale mna prave Linduska drzala,,, co bude s nou ked ja si to tak lahostajne ukoncim??? a preto som tu JA a preco teraz neviem jej pomoct…..ked som bola ja v nudzism nikoho neprosila a nikomu nepisala,,, ale teraz zrazu nemam pocit hanby,, zrazuminezalezi co ludia povedia,,,,,,,
    #53466
    maja 27
    Člen
    ja Vas velmi dobre chapem.Pre mna je tiez pes najlepsi priatel cloveka.Ludom sa verit neda ale pes nas nikdy nepodrazi ani sa na nas nevykasle v tej najhorsiej chvili.strasne vam drzim palce a verim ze to dobre dopadne.maja
    #53467
    kettylka
    Účastník (Participant)
    dakujem velmi pekne,,, ano pes ma nikdy nesklamal, nepodviedol, neublizil,,, preto pre nu robim vsetko co len ma teraz napadne,, viem ze som teraz v zualej pozicii a neviem sa ani sustredid komu a kde vsade pisem, ale je jedna zlatucka pani ktora ma velmi dobre teraz podporuje a naviguje co by sa este dalo robit,,, vobec som nepoznala tie psickarske stranky a pritom som na psov a vobec na zvierata nadprirodzene zaujata, ale pani mi poradila kde este mozem pisat o pomoc, lenze vela ludi aj ked lubia zvieratka tak na tieto stranky len tak nechodia,ako ja , do teraz som to nepotrebovala, ale uz tyzden co otvaram svoj notbuk prva stranka je havko ,,,, sama sebe vycitam kde a co este mozem pre NU urobit,, oslovujem kamaratov zo vsadial,,pisem rodine aj znamim, Ale teraz je pre vsetkych zla situacia, a sviatky a ,,, vsetko prednejsie,,, nedokazem a nevladzem sa na nikoho terazz hnevat ale akoma boli duša,,, ved ONA za to nemože že prave pred sviatkami sa tak stalo,,, viete kto chce pomoze,,, a kto nechce,,,ajkeby to bolo v lete -tak je zase dovolenkove obdobie a podobne,,,, vlastne kto chce -hlada sposoby, a kto nechce hlada dovody!!!
    #53468
    kettylka
    Účastník (Participant)
    velmi pekne vam dakujem ze jej drzite palce,,,,, mam v priateloch vela kamaratiek,, ale teraz mi odpisala Jedna,aj mi pomohla linduske,,, ale co by som nikdy nepovedala ze CUDZI ludia maju sucit,, neviete ako dobre velmi dobre mi padne aspon slovko utech a drzaniepalcov,,, na to sa MOJE kamaratky nezmozu,,,,dakujem, ste clovek,,,,, a ja som este pred Linduskynym ochorenim pisala na fb ze najlepsi druh cloveka je PES,,,na to bolo vela kladnych komentaov ale nechcejte pocut ake mam teraz komentare na moje stare dobre kamaratky,,,
    #53469
    maja 27
    Člen
    ja som sa na tuto stranku dostala v den ked som Vam prvy krat pisala a aj to len nahodne.Viete niektory ludia by aj pomohli ale uz raz niekomu naleteli a nechcu verit nicomu aj ked clovek je naozaj v nudzi.Zistila som to na par kamaratkach ked som im rozpravala tento pribeh.Maju tiez psov ale ich odpoved znela….Maja,Maja ale si sa dala nachytat.Chapem ich a oni to chapat nebudu pokial sa sami nedstanu do takejto situacie.Ale verim ze mam kamaratky ktore maju pochopenie a rada im poviem Vas pribeh pretoze niektori ludia by aj pomohli no nemaju cas chodit na taketo stranky a mozno o nich ani nevedia ako Vy doteraz.
    #53470
    kettylka
    Účastník (Participant)
    ale ved tonejde na moj sukromny ucet,,, viem ze ludia nedoveruju preto som to po dvoch dnoch dala na veterinarny ucet, tam ju osetruju a dokonca tie peniazky co poskytnu si mozu priznat v danovom odratani,,, je to charitativny ucet ,len treba dat poznamku ze pre lindu,,,taky bol zlaty veterinar ze sam ponukol aj svoje mob cislo, nech volaju a povie o aky pripad ide,, nevadia mu telefonaty aj on sam jej vela pomohol,,,,

    Prosím dobrých ľudí o pomoc pri záchrane mojej 7.ročnej fenky Lindušky, ktorá nečakene ochorela na chrbticu a zadné labky, liečba je finančne nákladná a preto Vás prosím ak možte prispieť aj malou čiastkou na učet na klinike kde ju liečia
    CASSOVET veterinárna klinika Košice
    Tatrabanka, pobočka Košice
    č.učtu: 2627723105/1100
    poznamka : pre Lindu

    preto, aby bolo viditelne , ze su peniažky darované Linduške. V dnešnej dobe a situácií je veľa ľudí nedôverčivych a z toho zameru davam cislo na ucet veterinára a samozrejme s jeho suhlasom aj tel kontak, aby si darcovia mohli overit o aký prípad ide a na čo sa moja Linduška lieči. Kontakt:
    p.MVDR. František HUBA, 0905 321 270
    prípadne ordinácia : 055 6435 848

    #53471
    maja 27
    Člen
    Ale nevadi ked som vam to poslala este na ten prvy ucet?…do slovenskej sporitelni.Tak či tak dufam ze vam peniazky pridu.A ako sa jej dari?je vidiet aspon malu zmenu aj ked je liecenie na zaciatku?
    #53472
    kettylka
    Účastník (Participant)
    dakujem,,, velmi pekne dakujem,,nevadi na ktory ucet, tak ma priamo cez moj ucet a ten druhy je k veterinarovi,,,DAKUJEM ,,,,, ano lieci sa len prvych desat dni,,, vcera sme dostali na domov pozicany pristroj na elektroliecbu,,, vraj je velmi ucinny ,, dvakrat denne po pet minut na chrbticu a miechu,,, teraz pred chvilkou sme zase skusali na nozky ale nevladze ,,, predne ma silne aale zadne su ochabnute,, slabe,,, masirujem cvicim robim co sa da,,,hlavne ze aspon kaka aj ked poleziacky,,ale dvakrat uz sa podarilo po stojacky ze ju podrzim pod bruskom,, hlavne ze citi a vnima mocenie a kakanie,,, tym nestracam nadej ,,,, este raz dakujem
    #53473
    wendy1
    Člen
    Dakujem aj ja za Lindu a jej majitelku.
    #53474
    maja 27
    Člen
    Podakovanim mi bude ak sa Linduška vyzdravie.A velmi sa tešim ked mi raz napišete že sa ma každy den o nieo lepšie.Viem že to potrva ale budem trpezlivo čakat s Vami.
    #53475
    maja 27
    Člen
    Ako sa vam dari?….ako sa ma Linduška?
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.