Psie hry

  • This topic has 11 hlasov and 37 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #57071
    geppy
    Člen
    hahahahha….nastastie Geppy hovienka nie….ale minule sa my vyvalala v mrtvej jasterici…bola tak fajn na slnku…..bleeeeeee no to ste este necitili ten smrad !!Ale ako som uz spomynala ona to robieva aj z loprickou a aj z papekmi…tak nechapem co to moze znamenat…kto vie…:)
    #57072
    Sue
    Člen
    moja sa nastastie nevala v nicom okrem v trave, ale minule ked som ju kupala, sla do pivnice cela mokra kde je drevena podlaha neviem cim namalovana ale na cerveno, vyvalila sa tam a potom som ju mohla znova kupat, namiesto ciernobielej srsti bola cela cervena
    #57073
    Renatus
    Člen
    Môj Hugo sa raz vyváľal v rozjazdenej žabe na asfalte…viete si to predstaviť? Po tej žabe tam bol vlastne len “mastný fľak”, ale pre môjho tajtrlíka najkrajší parfém v okolí…
    #57074
    heny
    Člen
    bleeee:))))
    my sme boli vcera na prechadzke, ronny-adoptovany sa v kravskom hovne vyvalal, a to ho petra predvcerom kupala:)) takze vcera zase xi.a predtym este olizoval zdochnutu mys ci co to bolo. tiez to bolo niecim prevalcovane.fuuj.
    esteze rockyno nema potrebu sa v nicom ,,vonavom,, vyvalat 🙂 kravske hovno uz tiez nejako nema potrebu zrat hmmmm 🙂
    #57075
    zita
    Člen
    Ten kravinec… to muselo bvt uzasne!!!
    Ale asi zacalo nejake “vonavkovacie” obdobie. Nasa Webie vcera rano vliezla medzi kriky oproti vchodu co byvame a vyliezla az na velmi razne vyvolavanie (uz to vyzeralo, ze nestihnem autobus do roboty). Vyliezla od niecoho zalepena a smradlava. Predpokladam, ze tam bola nejaky uhynuty vtak, lebo tie kriky su dost huste aby tam niekto zaliezol zacupnut “bo ho pritislo”. No kedze, ja mam len ten jeden konkretny autobus priamo do roboty, alebo potom cestujem s prestupmi aj hodinu, musela ostat tak… Akurat som jej pozatvarala vsetky izby a musela ostat na chodbe To a jej nesmierne dotklo. Ked som dosla, u nas to smrdelo ako v kafilerii, nemohla som ju dopucovat, lebo to samozrejme zaschlo… A este to povytierala aj do obidvoch kobercekov na chodbe. Odsmradila som byt hadam dost, ale aj tak dufam, ze k nam dlho nikto nepride, lebo co si o nas pomysli…
    #57076
    heny
    Člen
    :)))

    my boli u veta .
    usi ma ciste, skrabe sa lebo ich ma zarastene. nedostava sa mu tam vzduch a tym padom ho to stekli. veto mi ukazal ako mu vytrhavat chlpy, ale ja to nevieem 🙁 ked mu to veto robil ane necekol, ja skusila , zakvycal 🙁

    hned ho zaregistroval do animaldata.com.
    vravel ze kontroluju teraz, pokuta 300e ked nie je pes registrovany.

    po ockovani bol ok, ziadna opuchlina, ziadna unava-malatnost, nic :)) dokonca tentokrat ani nereagoval na vpich. naposledy ked sme ockovali tak sa mikol ze ihlu zlomil.
    takze za ockovanie a registraciu sme platili 76e. uff.

    #57077
    geppy
    Člen
    a to co je za register? To len tam u vas ci vsade? Aaaaaa teraz pozeram tu stranku…to je mikrocipom…to vetos registruje automaticky ci nie?
    #57078
    heny
    Člen
    tusim je to v celej EU.opytaj sa vasho veta na to. neviem ako to je v taliansku, ci je to povinne alebo nie. kocky tu tiez nieco pisali ze aj na svk sa to robi, hadam sme mysleli na to iste.

    veto to nerobi automaticky. nas upozornil ze to treba zo zakona, lebo hrozi pokuta 300e. pri registracii sme platili jednorazovy poplatok 18e.

    petra to uz urobila, dostala postou list a karticku- PETCARD. su tam jej udaje, ronnyho a cislo chipu.
    je to na to dobre, ked sa strati pes tak treba to zadat na stranke a lahsie sa najde… hadam to nikdy nebudeme potrebovat 🙂

    #57079
    geppy
    Člen
    aaaa tak to nemam taku karticku…ja mam len doklad o mikrocipe-cislo atd…..tak to sa musim ist teda spytat….
    #57080
    katarina2
    Člen
    Babi, tak kúpila som mu tú gulu ako lopta do ktorej sa majú nasypať granule a ako si to kotúľa budú vypadávať …-vedela som síce že zbytočne vyhodených 7,-€, ale aby som už nebola mrcha že mu nekúpim, samozrejme on si to kotúľať nebude a keby som mu to ja kotúľala aj tak, akonáhle ju uchmatne stiahne sa s ňou niekde kde si ju v kľude môže demolovať, keď som videla že skončí ako iné hračky, plastové fľaše môže tie sú zadara”, tak som mu ju aj vzala a odložila – keď bude múdrejší ju dostane. Dcéra mi vravela že potrvá kým psík na to príde ako sa z tým zabávať – no lenže vravím , dovtedy guľu zničí, tak nech sa učí na plastovej fľaši to je podobné ako s tou látkovou búdkou čo som mu ju chcela kúpiť do postele aby sa do nej radšej zahrabal ako pod paplón, lepšie by sa mu dýchalo keďže búdka má otvor, ale aj tú chcel demolovať hneď takže môže sa naučiť spávať v kartónovej krabici ktorú mu vysteliem a keď si zvykne na svoju “noru”, – tak môže byť aj normálna búdka z obchodu.
    #57081
    heny
    Člen
    katka nam tiez trvalo kym na to dosiel ako na to 🙂

    alebo tu hru co mame– snack , na to polozis gumeny ,,domcek,, a psik ho musi vytiahnut smerom na hor aby sa k snacku dostal.trvalo mu to mesiac kym na to dosiel. stale skrabal do toho. teraz ked uz vie ako, za 5 min je hra vybavena…. takze vlastne ju uz nepotrebujeme 🙁

    #57082
    katarina2
    Člen
    Lenže heny Tvoj drobec asi nemá takú silu niečo zničiť ako tento divoško môj, iste má aj menšie zúbky aj slabšie škrabká, no tento by si nemal ani kedy zvyknúť do 5 minút by z hračky zostali zdrapy. Ja teda na neho neľutujem, radšej sebe nekúpim, ale keď si to v tom momente zničí ako to dostane?
    #57083
    heny
    Člen
    tak to hej katka… rocky urobi maximalne dieru v plysovej hracke, tu ale zoperujem a hotovo:) minule som musela ale vyhodit parocek z gumy, lebo si na tej gume chcel stale pochutnavat….
    #57084
    heny
    Člen
    geppy su to dve rozdielne veci: chipovanie psa- ked dostanes psi pas, a ine je ta registracia o ktorej som ja pisala.
    #57085
    heny
    Člen
    prisiel nam uz tiez list od Animaldata, aj ta karticka aj privesok – taky zeleno sivy na ktorom ma vytlacene cislo mokrochipu.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.