purina pro plan puppy large breed

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Kŕmenie a potrava purina pro plan puppy large breed

  • This topic has 4 hlasy and 7 odpovedí.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47729
    majka78
    Člen
    Mate skusenosti s ganulami purina pro plan puppy breed,stale hladam nejake dobre granule.
    #54122
    wendy1
    Člen
    Musis skusit, Purina patri tiez medzi spicu. Ja tiez planujem potom kupit mech na zmenu. POznam psikov odchovanych na Purine a maju krasnu srst aj stavbu.
    Uvidis co mu robi dobre a potom bz som zostala na tom jednom krmive a raz za cas kup nejaky mensi mech na zmenu, bud iny druh tej istej znacky alebo iny typ.
    #54123
    deeeee
    Člen
    jednoznačne acana
    #54124
    majka78
    Člen
    Acana?Kupila som mu na skusku 400 g balenie-Acana Puppy Large Breed a spravila som dobre.Vobec ich nechce,asi mu smrdia,lebo nechce k nim ani privonat.Skusala som davat aj z ruky,ale nechcel.
    #54125
    ivinka
    Člen
    my máme purinu pro plan puppy chicken & rice, krpec je žrút, ona teda spapá všetko,ale nemá žiadne tráviacie problémy, chutí jej to.. my sme spokojní 🙂
    #54126
    wendy1
    Člen
    Vcera som dostala echo, ze medzi dobre granule patri Josera, Bosch, Kira, Bellfor, Fitmin alebo Trainer. Ja osobne idem skusit Joseru a neskor Bosch.
    U josery boli preukazane najlepsie vysledky a vela psikov prestalo mat zdravotne problemy, plus im velmi chuti a nechcu jest uz ani ine granule. Viete si to objednat na josera.sk ( tam ale piste predajcovi) alebo na http://www.carly.sk
    #54127
    majka78
    Člen
    Ja teraz davam Trainer Natural Junior Maxi 9-24 m.a som spokojna,psik ich pekne papa a este bola aj akcia 2,5 kg zdarma.Skuste http://www.vsetkoprepsa.sk,maju dobre ceny.
    #54128
    wendy1
    Člen
    Myslim ze si vybrala dobre. 🙂
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.