rana po operácií

  • This topic has 3 hlasy and 6 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48445
    Arwen
    Člen
    Dobry den . Nasej fenke amstaffa po operacii sa po vybrati stichov / siestich / otvorila rana . Veterinar nam radi , uz ranu znova nezasivat / rana je nad labkou na lavej nohe / ale pouzit mast na zahojenie rany , avsak liecba ma trvat asi 3 tyzdne a nasa fenka je hyperaktivna a stale si dava dole obvazy a chce sa dostat k rane . Co by ste nam poradili , golier uz ma ale ten nepomaha uz to vymyslela ako sa k tej rane dostat a strhnut si obvaz/ aj napriek tomu, ze sme pri nej 24 h.
    Dakujem za odpoved
    #58860
    Denny
    Člen
    Arwen, myslím, že to čo radí Heny je skvelým riešením. Neviem, či je aj iné riešenie, snáď Ti tu bude vedieť ešte niekto poradiť, inak si myslím, že to čo píše Heny. Alebo sa teda ako radí Heny poraď ešte s veterinárom 🙂
    #58859
    heny
    Člen
    ahoj Arwen . ked bol moj kastrovany, jeden steh mal tak ,,blbo,, vnutri ze mu ho musel lekar vystrihnut a tym padom mal malu otvorenu ranku. tiez mu to nezasil ale spojil akoby spinkou. sorry za vyraz neviem ako sa to vola , ale bola to taka kovova spinka sktorou napr papiere spajas….hadam si ma pochopil(a) 🙁 ked chces opytaj sa nato veterinara ..
    #58861
    Denny
    Člen
    Ja by som mala tiež otázočku ohľadom operácie. Môj psík je už 6.deň po kastrácii. Má vnútorné stehy, ktoré by sa mu mali vstrebať. Počas dňa dosť skáče, behá, nedá sa ho ustrážiť a tak sa bojím, lebo sa mu pri miešku na ktorom má tie stehy spravila taká malá ako keby krvná zrazenina, vyzerá to ako taký malý bledší cucflek 🙁 Bojím sa, že či si to nepomohol vo vnútri pretrhnúť a ak áno, čo potom? Zajtra ideme veterinárke, tak dúfam, že to nič nebude 🙂
    #58862
    heny
    Člen
    denny moj to mal tiez. aj to tvar menilo.si myslim ze je to modrina,kedze mojmu to same zmizlo..;-)
    #58863
    Denny
    Člen
    Heny, už aj môjmu to zmizlo a miešok sa mu už úplne scvrkol, už sa mu ako keby spľaskuje dnu, kedže už v ňom nemá vajíčka 🙂 😀 Ale teraz zostal úplne divoký, už keď je vyliečený po tom zápale, tak je hrozne aktívny, tak ako predtým by stále len papal, tak to obmedzujem, častejšie chodíme von a akosi nerád sa oblieka 🙁
    #58864
    heny
    Člen
    🙂 som rada ze je fit 🙂 na obliekanie si hadam zvykne 🙂

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.