rozmnozovanie

  • This topic has 23 hlasov and 92 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 93 )
  • Autor
    Príspevky
  • #57880
    heny
    Člen
    kolko vazi teraz?ma pevnejsie labky maly asi nebude- moj nazor
    #57914
    katarina2
    Člen
    Presne tak, nemôžeš oklamať dieťa lebo stratí dôveru aj úctu k Tebe a podobne je to aj so psíkami.
    #57881
    jessy
    Člen
    Ďakujem za odpovede, labky má podľa mna mohutnejšie ale nevidela som ju naživo. ak by ste sa chceli pozriet na viac fotografii najdete ich tu:
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.127172557393106.23178.100003010884396&type=1
    Nemohlo by ísť o kríženca vlčiaka?
    #57915
    Pri odmenovani stale treba mysliet aj na to, ze psik nemusi zakazdym dostat len mlsku. Aj vyrazna slovna pochvala a pomuchlanie ci hracka je odmena. Treba to striedat a potom psik vie, ze niekedy dostane a niekedy nedostane mlsku. Tak ci tak sa musi naucit prist kvoli panovi a nie kvoli mlske. Ked sa to strieda, on pribehne vzdy, aj ked nevie, ci mlska bude alebo nie. A ked sa mlsky minuli, tak jednoducho nie su a on nie je sklamany, lebo ho aj tak pan pochvali.
    #57882
    wendy1
    Člen
    Vlciaka tam velmi nevidim, skor nieco zo spica a este…?
    #57916
    Denny
    Člen
    Ahoj, tak môj osobný názor je, že 2 hodiny sú moc i na dospelého psíka v takomto počasí, tobôž nie pre tak malinké šteniatko…
    Myslím, že by to bol hazard s jeho zdravím 🙁
    Ja mám 9-mesačného YT a prechladol mi i keď som s ním chodila von iba na 5 minút asi tak cca 4-5x denne. A prechladol tak, že cikal krv. Mal silné bolesti, trpel, takže myslím, že pre tak malé šteniatko je ideálne chodiť v takomto počasí von tak na 5-15 minút, viac nie i to musí byť dobre teplo oblečený 🙂 Na profilovke je tvoj psík? 🙂
    #57883
    Sue
    Člen
    vlciak to urcite nebude, urcite vsak vyrastie asi tak pokolena a bude to mat urcite aj nieco z cau-caua ak nie cisty cau-cau
    #57918
    Denny
    Člen
    Presne to som si myslela i ja, že po chvíľke mu zima nebude, nechodil ani veľmi po snehu, vtedy nebolo až tak veľmi mokro, býval i dobre oblečený, chodil na 20 minút von, no bohužiaľ stalo sa 🙁 Už je z toho vonku, všetko vyliečili ATB v injekčnej forme, už je znova fit, ale ako som písala na dvor ho púšťam maximálne na 5-10 minút. Už 10 sa mi zdá veľa v takej zime 🙁 A tvoj psík je veľmi chutnučký a krásny 🙂
    #57884
    geppy
    Člen
    mne sa zda ze ked vyrastie tak nebude moc maly….ma dost mohutne labky…
    #57920
    katarina2
    Člen
    Môj psík má už 19 mesiacov a nemá rád zimu, má voľný výbeh na dvor kedy chce ale odkedy udreli tieto silné mrazy ani nechce ísť von, keď tak len ciknúť a už aj beží späť.Domáci maznáčikovia už nie sú taký odolný aj keď je to poľovnícky pes – nechodíte s ním na poľovačku, to vravím teraz o svojom.
    #57885
    majka001
    Člen
    len podla labiek by som ho nesudila, na mojho ked bol malicky vonku psickari tiez hovorili ake ma mohutne labky a moc asi neverili ze je to cisty JRT (aj ked som videla jeho rodicov) 🙂 a teraz je maly (teda normalny ako ma), ma cca 6kg. Ale ak ide len o to ci bude vhodny do bytu – ak to majitelovi nevadi tak to je jedno, aj velky pes je vhodny, hlavne su riadne vychadzky a tie treba aj malemu psovi.
    aj ked je to starsi prispevok tak som prehodila fotku na steniatkovsku (zatial mi ukazuje staru ale snad to prehodi) 🙂
    #57921
    Smallblot
    Člen
    Náš býva vonku veľmi rád, aj v tejto zime, ale bude mať už 3 roky. Má zimný overal, takže to mu myslím pomáha v tom, to nejak prežiť… akurát včera večer, keď bola zima a bol aj silný vietor, tak mal taký “rýchlejší krok”, ale prechádzku sa ťahal presne tú istú ako sme zvyknutí, žiadne skracovanie alebo tak… no na šteňa je tá doba fakt moc- 2hodiny, to by som neriešila v týchto mrazoch, max. 5 – 10 minút, kým cvrne, príp. sa vykaká a šups dovnútra.
    #57887
    wendy1
    Člen
    Postupne ju odvykaj od maskrty. Daj je teraz zakazdym, potom napr. kazdy druhy cvik, postupne oddialuj odmenovanie maskrtami a ked to necaka tak ju odmen. Aby si dala dokopy v hlavicke ze odmenu moze dostat hocikedy.
    #57922
    geppy
    Člen
    ja moju neviem dostat domov…a vonku sa my hadze do toho najvacsieho snehu…..vsetci naokolo sa ma pytaju ze ci jej neni zima….:DDDD
    #57888
    heny
    Člen
    Suhlasim s wendy, a stym sadnutim tiez. Aj ja to tak robim ked nesadne ale lahne. . A odmenu daj ked je v tej polohe ktoru vyzadujes nie ked sa postavi lebo si tu odmenu spoji s postavenim sa. . Tusim to tam pisu v knizke
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 93 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.