Skokanka.

  • This topic has 3 hlasy and 2 odpovede.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #47316
    havko.sk
    Člen
    Ako odučiť ročnú fenku vyskakovaniu na ľudí. Prejavuje tým síce radosť zo stretnutia, ale nás ufúla.
    #51990
    ved nachajte psa psom… ak vam vadi ze vas ufula tak ste si nemali poridovat psa…nechcem byt hnusna ale pes ma svoje emocie tak isto ako clovek a ked ma radost ze vas vidi tak len budte radi… alebo si k nej klaknite a nedovolte jej aby vas zaspinila ale urcite sa s nou poteste….
    #51991
    Renatus
    Člen
    tak…tak…Veď preto ich máme, nech sa aspoň niekto teší z nášho príchodu. Nášho Cavaliera sme všeličo nevedeli naučiť, ale skákanie sme našťastie zvládli! Keď prídem domov, tak si k nemu hneď kvoknem a pritúlim si ho, poškrabkám pod bradou a pochválim ho.A potom mám pokoj, kým sa povyzúvam…Keď prídu návštevy, dostane pokyn sadnúť, čakať…treba stále chváliť, ak poslúchne a samozrejme nenápadne byť pripravený pridržať ho, kým sa návšteva vyzuje…potom ho už nechám, nech sa aj on zvíta…samozrejme len u návštev, u ktorých viem, že sa nepokak… keď vidia psa!!!

    U ostatných držím psa stále trocha bokom…nechceme samozrejme prísť o zvyšok socálnych kontaktov…xixixixi

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.