skrkavky

  • This topic has 2 hlasy and 2 odpovede.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #46922
    gabula221
    Člen
    dobry den
    som mensia chovatelka psov a potrebujem poradit, mala som psa 6 mesacneho u ktoreho som nasla krkavky, velmi kaslal , tak som ho odcervila drontolom no po 2 tyzdnoch to neustupovalo, boli sme u zvelolekara a poradil nam advokat ktory sa nanasa sa kozu psa.o 2 tyzdne to ustupilo a o tyzden pes opet zacal kaslat, opet sme ju odecervili, no nic.zistili sme ze zerie popri aj vykaly a tym ze aj pracujem nedalo sa ho ustazit.jednoducho to neslo a musela som ho predat.
    teraz mam opat stena ktore ma 4 mesiace a ktore pravidelne odcervujeme no zacalo kaslat a zrat vykaly. co mam robit? zavriet ho do kietky?kedy sa tych skrkaviek navzdy zbavime?dakujem
    #50580
    gabula221
    Člen

    dobry den
    som mensia chovatelka psov a potrebujem poradit, mala som 6 mesacneho psa u ktoreho som nasla krkavky, velmi kaslal , tak som ho odcervila drontolom ,no po 2 tyzdnoch to neustupovalo. boli sme u zvelolekara a poradil nam advokat ktory sa nanasa na kozu psa.o 2 tyzdne to ustupilo a o tyzden pes opet zacal kaslat, opet sme ju odecervili, no nic.zistili sme ze zerie popri aj vykaly a tym ze aj pracujem nedalo sa ho ustazit.jednoducho to neslo a musela som ho predat.
    teraz mam opat stena ktore ma 4 mesiace a ktore bolo odcervene, no zacalo kaslat a zrat vykaly.pouzivame advokat a ten ma ucinnost 1 meciac no nepomaha. co mam robit? zavriet ho do kietky?kedy sa tych skrkaviek navzdy zbavime?dakujem

    #50581
    Dobrý deň, škrkavky sú pomerne odolné parazity ale vhodnou odčervovacou schémou a následným kontrolným koprologickým vyšetrením či odčervenie je dostatočne účinné sa toho iste zbavíte, vhodne to je kombinovať i z dezinfekciou kotcov… požieranie výkalov nie je úplne v poriadku… kŕmite kvalitným krmivom??? akýkoľvek prípravok použijete či už tabletu alebo spot on je potrebné kontrolovať účinnosť odčervenia zvlášť pokiaľ je problém…. Pekný deň
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.