slovenski a rakuski zvelorekari

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Veterinárna poradňa slovenski a rakuski zvelorekari

• This topic has 2 hlasy and 2 odpovede.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    heny
    Člen
    ahojte… zijem v rakusku. zo slovenska mam 8 tyzdnoveho yorka… dnes sme sli k veterinarovi na ,,druhe ockovanie,, lekar mi povedal : psik mal byt prvy krat ockovany az v 8 mich tyzdnoch ! steniatka ziskavaju imunitu od matky takze prve ockovanie bolo zbytocne. nakolko latky z injekcie boli znicene jeho vlastnou imunitou. ani mi ho nechcel ,,druhy krat,, zaockovat. ze najskor o 10 dni aj to na dva krat !!!! moj rocky je hyperaktivny psik pny energie… dnes cely den prespal , nechcel sa hrat , som sa zlakla ze je chory…. nie.. vcera som mu dal PROMESIC DUO.( proti kliestom a blcham) smrdi to jak …..( mi to dal veterinar na slovensku) a proste psik bol z toho hotovy:((( …. takze tak….
    Dobrý deň myslím že to čo tu píšete je veľmi neobjektívne a aj preto na to reagujem očkovanie psíka až po 8 týždni,, táto teoria môže mat svoje opodstatnenie ale záleži všetko od toho ako dlho bol psik pri matke dojčení lebo protilátky ktoré dostane mliekm chránia psíka maximálne 3 týždne a tvorbe protilátok po vakcináci trva tiež nejaku dobu kým sa vytvorí a chráni psíka len 3-4 týždne pokial sa bavíme o dobe do 3 mesiacov… lebo až po tomto období sa vytvorí imunita na 12 mesiacov len že preklenuť obdobie od narodenie dojčenia a ž po 12 týždeň znamená absolvovať šteňaciu vakcinačnú schému 1x 6 týžden, 2x 9 týžden, 3 x 12 týždeň to je ideálne očkovanie celosvetovo uznávané….. Promeris duo spot on je prípravok pomerne veľmi nevhodný pre tak malého psa a to nevedomosť veterinára ktorý Vám ho predával samozrejme neospravedlňuje…bohužiaľ s týmto prípravkom nemám dobré skúsenosti ani u iných psov – tak ho nepoužívam….Pekný deň… len som mal pocit že treba niektoré veci uviesť na pravú mieru lebo často sa tu miešajú hrušky z jablkami a podsúvaju desinformácie
    heny
    Člen
    dobry den prajem. v prvomrade vam dakujem za vasu odpoved . ja som napisala to co mi zverolekar ,,laicky vysvetlil,, urcite nemienim obvinovat alebo podcenovat zverolekarov…a podsuvat nepravdive informacie. z toho co mi povedal som bola sama prekvapena lebo nemam 1eho psika a viem ako sa u nas na slovensku ockuje. a preto som sem aj pisala . ..lekar sa ma pytal kedy som ho zobrala od matky(v 7 mich tyzdnoch)ako ste pisali ta teoria ma asi svoje opodstatnenie.ja zverolekar niesom, on musi vediet co robi. ja mu do roboty kecat nemozem. mne ostava mu len doverovat:) este raz dakujem za vasu odpoved a pekny den vam prajem
    aktivny-pes.jpg
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.