Starostlivost o oci yorka

  • This topic has 4 hlasy and 40 odpovedí.
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 31 až 41 (z celkového počtu 41 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64032
    v3ronik4
    Člen
    No ja momentalne strojcek mam zatial drzi aj ked bol dost lacny zatial mi staci, rozmyslala som nad tym Moser ae momentalne si ho nemozem dovolit jedine ak by jeeezisko:-))cize ja doniesol az ku koncu roka, no teraz nie.Pomalicky mu skusam strihat ae stale je nervozny, boji sa- vcera som mu uska celkom dobre drzal tak som ho odmenila. Hlava sa najlepsie striha noznickami teda aspon mne ofinku fuzy a tak ae nufak potrebuje vyholit pretoze mu to strasne rychlo rastie no to mi nedovoli uvidim pomalicky budem skusat ae aj tak ho musim uz tento tyzden dat do salona.S okolim oci nie je problem to si zcesem dopredu ostriham, potom preriedim a sme vybaveny:-)to je lahke
    #64030
    katarina2
    Člen
    Lebo pri hlávke a ušiach to vrčí najviac, asi by to chcešlo tichší strojček alebo hlavu už dostrihať ručne
    #64031
    heny
    Člen
    Moj strasne vyvadzal ked som chcela usit strihat,ojojoj…..:)
    Zuby ceril, hryzt ho chcel no tobolo divadlo….skus ten hmat, alebo mu pri hlavke drzat zapnuty strojcek….nech si zvykne,…..ked som mu noznickami pri ockach strihala zvykol sa mykat, ale uz je to fajn,ja, mu dam povel,, cakaj,, a vtedy drzi……a chvalim ho.
    #64048
    heny
    Člen
    U nas maju velky vyber postrojov…..od malinkatych az po velikanske…..
    Ja ked som bola vcera vo velkom zvieracom obchode som si vyhliadla pekny kozeny ale bez kamienkov-s kamienkami maju tiez ale bojim ze casom vypadnu…..a tie kozene maju zapinanie ako na obojkoch,nie to cvakacie,…

    Ja si rockaca tiez pritulim,na tom neni nic zle, ale ty musis aj tulenie ukoncit…:) proste vsetko musis ty zacat a ty ukoncit …mas ciastocne vyhrate a ziskas si respekt….:)

    Hej obojok tlaci na krk, pri tahajucich psov sposobuje problemy s dychanim, a co som v tw videla-vraveli o tych skrtiacich obojkoch,…ze je to uplne zle, ze pes nevie dychat potom sa mu vytvara voda na plucach ci co….su totalne zle pre psov…..

    #64049
    v3ronik4
    Člen
    Preto som skor za ten postroj a obojok nasmu davame aj na noc dole a niekedy nema ani cez den obojok. Tak to tulenie koncievam vacsinou ja lebo nieco mam aebo len popri praci ked mam chvilocku si ho pritisnem:-) no u nas nemaju v tych zvieracich obchodoch velky vyber:-(neviem objednavaju to nejak zvlastne. A na tie s kamienkami – je to pekne ae polozme si ruku na srdce pohodlie to nasmu psikovi neprida takze ja moc za kamienkove nie som. Na zahrade respekt je len ho budeme musiet viac trenovat u nasich vmeste a budeme mat vyhrate:-)
    #64050
    heny
    Člen
    Som rockyho naposledy učila trik -doma mi ho nechcel urobiť-skúsila som vonku a podarilo sa. .
    Všetko čo sa doma naučí treba aj vonku trénovať koli koncentrácii, atď. .
    #64051
    v3ronik4
    Člen
    No jasne my ae vacsinou trenujeme na zahrade tak perfektne vsetko zvlada ae vsimla som si dnes na prechadzke, sme u nasich v meste, ze ma velmi malo registruje ze radsej by sa zabaval a pozoroval nieco ine takze musime cvicit, cvicit cvicit!
    #64052
    heny
    Člen
    Veru…cvicit a cvicit….:) mozes ho motivovat snackmi, u nas to zabera veru…kazdy druhy-treti krat dostane obmenu-ked na zavolanie pride,alebo ostane stat atd….:)
    #64053
    v3ronik4
    Člen
    Jasne odmenujem pamlskami za spravne odvedeni povel ae rano ked sme boli sami celkom mu to islo a pred hodinkou sme boli a ani pamlsok nechcel ae posluchol to som bola rada..dufam ze nam to pojde len lepsie:-)
    #64054
    heny
    Člen
    Drzim palce veronika….:)
    #64055
    v3ronik4
    Člen
    Dakujem:-)
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 31 až 41 (z celkového počtu 41 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.