Šteňa pokašliava

  • This topic has 3 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47604
    Tom
    Člen
    Dobrý deň, mám šteňa nemeckého ovčiaka, ktoré začalo pokašliavať ,je to hlienovitý kašel ,sem tam aj odkašle.Chcem sa spýtať,či potrebuje nejaké lieky,alebo ako mu pomôcť,
    Ďakujem.
    #53320
    wendy1
    Člen
    Urcite mu dajte nejaky caj na priedusky, a ja zvyknem davat aj sirup z materinej dusky s vitaminom C ( popripade skorocelovy sirup s vitaminom C ).
    Nemoze sa jednat aj o kotercovy kasel? ( psik vtedy kasle “ako hrniec” ). Vtedy uz je nutny veterinar. Samozrejme aj ked ten sirup nepomoze tak je nutny veterinar. Caj by som nedavala studeny ani nic ine studene.
    #53321
    Tom
    Člen
    Ďakujem, zatiaľ skúsim ten čaj z materinej dúšky,S tou studenou vodou asi bude problém,pretože psík je vonku, vo voliere.
    #53322
    moze kaslat aj od zimy 🙂
    #53323
    wendy1
    Člen
    Neviete ho dat dovnutra, niekde do chodby alebo do nejakej teplejsej miestnosti aspon kym nevyzdravie?
    Aj my ked sme nachladeni tak by sa nam v zime nechcelo byt. Poznam ludi co tiez maju psikov von, ale ked su chori tak ich daju dovnutra.
    Sirup kupite v normalnej lekarni, ten z tej materinej dusky s vitaminom C – nam sa osvedcil od Dr. Mullera.
    Tu uz podla mna nestaci len caj.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.