Stretávky

  • This topic has 7 hlasov and 37 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60287
    wendy1
    Člen
    Posielam link ohladom vystavy v BB: http://www.canisbb.sk/index.php/sk/
    Zoberte aj svojich havkacov ak sa da, ale musia byt ockovane. Na tom linku su aj veterinarne podmienky.
    Psinka neviem ci je prenosna na cloveka, to pisem k tomu ockovaniu, ale leptospiroza a besnota urcite ano.
    #60288
    Smallblot
    Člen
    Ja som sa informovala ohľadom prinesenia psíka na minuloročnú výstavu v Nitre, vraj si mám zobrať očkovací preukaz a pes musí byť riadne zaočkovaný. Lenže potom som ochorela a výstava sa nekonala. Tak tento rok, vyzbrojená preukazom, som sa vybrala s Ronym pozrieť na výstavu a nikto o nás a o kontrolu preukazu ani len nezakopol, tak neviem či to bude iné v BB.
    #60289
    wendy1
    Člen
    Mne sa to tiez stalo v Presove, ale napr. vo Velkej Ide kontrolovali.
    #60290
    a to sa musíme aj tak zaregistrovať, ked chceme len kuk? 🙂
    #60291
    wendy1
    Člen
    Nie, platis iba vstupne.:D
    #60292
    geppy
    Člen
    Aj ja sa pripajam k Heny.Baby ked pojdete na dovolenku do Talianska tak u mna ste vitane….teda ked pojdete okolo Ancony….sme blizko pri mory,aj ked bytik nieje velky,ale dobrych ludi (a aj havkov) sa vsade vela zmesti,tak ste vitany :)))
    #60293
    jéééj, všetky ste aké zlaté 🙂 už som neverila, že je fakt pravda, že slováci sú pohostinný národ, aj ked sú roztrúsení po celom svete 🙂
    #60294
    heny
    Člen
    geppy supeer, ked sa vychystame s petrou a havkacmi do talianska ozveme sa:)si od nas 630km 🙂

    #60295
    geppy
    Člen
    hahahaha..aj ja som pozerala ze je to 630 km :DDDD….jasneeee 🙂
    #60296
    heny
    Člen
    :)) pri takej dialke si nevieme spravit 1dnovy vylet , to by bolo trosku narocne 🙂 toto leto to uz asi nevyjde, ale buduce by sme ozaj dosli 🙂
    #60297
    geppy
    Člen
    to jasne ze to nieje na jedendnovy,taku dialku!!…aspon na tri dni….jasne u mna ste vitane…..inac rozmyslala som,ked sa uz takto dohadujeme vsetky (teda myslim vsetky baby co si tu piseme ),aj len tak aby sme vedeli co a kto sme…najaky kontakt na facebook alebo mail…proste nieco aby sme aspon vedeli ako vyzerame ,co poviete???Ci nie??!!
    #60298
    geppy
    Člen
    Tak dufam ze to davam dobre,toto je moj link na fb 🙂 https://www.facebook.com/profile.php?id=100000485588716
    #60299
    Smallblot
    Člen
    ja som si ťa už pridala, teda zaslala žiadosť 🙂
    #60300
    Nela2011
    Člen
    to je dobrý nápad geppy 🙂 pridám si ťa aj ja :))
    #60301
    geppy
    Člen
    ok baby idem kuknut 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.