Tábor Agility

  • This topic has 7 hlasov and 13 odpovedí.
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47844
    katuusa
    Člen
    Ahojte, v Poprade usporiadavame agility tábor pre všetkých, ktorí by s týmto športom chceli začať a tiež pre tých, ktorí už trénujú, ale radi by sa zdokonalili intenzívnym tréningom. Propozície nájdete na http://www.mkatatry.estranky.sk/

    Tešíme sa na Vás!

    #55142
    nebude to niekedy viac na západe ???
    #55143
    Škoda že až v poprade…Ja som z Košíc…
    #55144
    Renatus
    Člen
    Škoda, že som až teraz som sa to dozvedela…fňuk…uzávierka bola do 29.2.2011…

    Neviete o niečom viac na Strednom Slovensku ?

    #55145
    zuz
    Člen
    Este su volne miesta, su tam dva terminy.
    #55146
    Renatus
    Člen
    Od nás je to ale véééélmi ďaleko…
    #55147
    majka001
    Člen
    no ale tabor nema byt o tom byt kilometer od domu 🙂
    #55148
    kto na to má pôjde aj 1000 km, lenže nie všetci sú na tom tak dobre…
    #55149
    majka001
    Člen
    prvy termin vychadza 171eur/osoba+pes s plnou penziou, alebo 94 a varit si sam. K tomu este cesta… No, pekne by to pokryl ten 200e nedoplatok za elektrinu co nam dosiel 🙁 keby to bolo inokedy tak ja idem, ale do leta budem mat maximalne vydavkove obdobie za cely svoj kratky zivot…
    #55150
    Renatus
    Člen
    ale RAZ…určite pôjdem! Každý hovorí, že keď raz dorazíš na “dno”, tak potom je už len jedna možnosť…cesta nahor!

    Som v šťastnom očakávaní tohto obdobia…chichichi…

    #55151
    majka001
    Člen
    u mna ta cesta snad zacne ked spravim statnice (to je dost velka cast tych vydavkov: saty, saty na promociu, oslava pre pribuznych…). okrem toho sa nebudem nahanat medzi skolou, pracou, domacnostou a psom (ktoremu popravde co najviac prisposobujem vsetko:)). Sice nebudem mat stipendium a teda polovicu svojho prijmu, ale po lete to vyvazi zvyseny pracovny uvazok. A potom vezmem hafana do tabora, takze – o rok sa tam vidime 😀
    #55152
    Renatus
    Člen
    Len by to sem mohol “niekto” hodiť troška s predstihom…:-)))
    #55153
    katuusa
    Člen
    Na oba tábory sú ešte voľné miesta (na každý jedno) s tým, že na júlový tábor vieme vziať aj viac ľudí:) Augustový tábor je určený hlavne pretekárom a pokročilým tímom (bude sa trénovať hlavne technika vedenia na parkúre) a júlový tábor je pre všetkých (preto, je tam aj menej miest, aby bol čas sa venovať rôznym úrovniam tréningu). Hádam sa tam stretneme!
    #55154
    falco
    Člen
    Z druhého tábora ( tábor pána grygara) sa chce jedna dievčina odhlásiť a prto je tma voľné miesto dá sa prihlásiť aj teraz!!!! Ness551@azet.sk- kontakt NA To Dievča Barbora Mišurdová Prosím Kto má záujem ozvite sa čo najskôr 😀 !!!

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.