teplota prosim o pomoc

  • This topic has 3 hlasy and 13 odpovedí.
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48354
    Ni.ka
    Člen
    Dobrý deň,prosím vás o pomoc,mám civavu ktorá ma rok aj 9 mesiacov, a som s nou odcestovaná v nemecku. Psík sa mi nezdá a myslím,že má teplotu. Neviete mi poradit nejaký liek ktorý dostanem v lekárni alebo niečo??? vôbec neviem kde sa tu nachádza veterinár anemám k dispozícii ani auto.
    #58188
    Sue
    Člen
    fu, ako hladam tak hladam, no o tom tu nic nie je, no keby mal chladne telo tak by to mozno aj sedelo
    #58189
    Sue
    Člen
    skusala si tie obklady?
    #58190
    Sue
    Člen
    daj mu napit a napis ako to dopadlo s tymi obkladmi, inak drzim palce
    #58184
    Sue
    Člen
    ak si si ista ze ma teplotu daj ho lahnut a poloz mu na labky navlhceny obklad, no veterinar je nutny, skus obvolat znamych ci sa nevyznaju v Nemecku
    #58185
    Sue
    Člen
    ako vyzera? dychci, slini? opis mi ho pozriem este nejaku odbornu literaturu
    #58186
    Sue
    Člen
    ma zahmleny pohlad? zvracal?
    #58187
    Ni.ka
    Člen
    nie len stale leži ama teplý a suchý nufaaak,myslím , že to značí teplotu nie?? ani nedychci aninesliny len leží…. teraz zjedol trochu jogurtu a leži dalej
    #58191
    Ni.ka
    Člen
    skusam teraz okii daam, a dakujem za pommoc
    #58192
    Sue
    Člen
    neni zaco
    #58193
    wendy1
    Člen
    Neviem ci obklady pomozu, na Vasom mieste by som navstivila veterinara. Ako viete ze ma teplotu? Treba mu dat do zadocku teplomer a tak zistite ozaj ci ma teplotu.
    #58194
    Ni.ka
    Člen
    už je dobre dala som mu ani nie stvrtku ibalginu co mi poradila kamaratka a už beha normalne 🙂
    #58195
    wendy1
    Člen
    V buducnosti sa radsej ibalginu vyhnite, nie je vhodny pre psikov, radsej novalgin. Super ze mu je lepsie.
    #58196
    Ni.ka
    Člen
    okej sak v buducnosti pojdem veterinarovi len teraz som nevedela kde ho tu najdem abola som sama doma a neviem po nemecky
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.