treba hned utekat k vetovi???

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Ja a môj pes treba hned utekat k vetovi???

  • This topic has 3 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48979
    heny
    Člen
    Ahojte zalozila som tuto temu lebo ma zaujima vas nazor……

    V inej new zalozenej teme som pisala ze petra bola so svojim psom u veta….

    Okrem ineho ze dostal antibiotika lebo 1den mu ide zeleny hnis z oka….tu kozu ma zapalenu na oku,ci ako sa to vola:)

    no rocky to mal tiez,asi 3dni, nesla som k vetovi…..mal aj tu vyrazku po celom tele,tiez som nesla-za 2-3dni mu to zmizlo..

    Moj nazor je, ze netreba zakazdym hned utekat k vetovi …ine je samozrejme silne hnacky,zvracanie..

    Ale su pripady podla mna ktore netreba hned riesit antibiotikami nie?ako napr to oko….
    Myslim to tak,ked sa zakazdym pomoze organizmu tabletkami,injekciami, oslabi sa tym imunita,lebo telo psa si s urcitimy chorobami,zapalmi poradi same,…

    Nemyslite si ze setrim na vlastnom psovi,len som sama videla,ze to s tym okom,aj vyrazkou,ze same to zmizlo…ze niekedy je lepsie pockat 2-3dni,ci sa stav sam od seba nezlepsi,ved organizmus-tak ako ludsky,dokaze sam bojovat….

    #64611
    wendy1
    Člen
    Heny ked bola Wendy menšia s každou somarinou som utekala, vet dal hneď Atb.:( žiaľ na svojom učení som to neskor začala robiť ako ty. Je určite fajn počkať.
    #64612
    heny
    Člen
    Veru….do psikov zakazdym pchat antibiotika a inu chemiu neni urcite dobre..
    #64613
    katarina2
    Člen
    Presne aj s ľuďmi je to tak, organizmus sa vie o seba postarať a neoslabovať prirodzenú imunitu liekmi, pokiaľ to nie je súrné. Niektorý pchajú utišujúce, alebo ukľudňujúce lieky do svojich psov napríklad aj na Silvestra, kvôli ohňostrojom aby prespali noc v pokoji. No ja som ani vtedy nedala môjmu psíkovi nič, nespal síce kludne ale nezavíjal, netriasol sa celkom dobre sme Silvestra prežili.
    #64614
    heny
    Člen
    Ja som tak raz -dva krat do roka chora….no nejdem lekarovi,,,teplotu nemam, kasel prejde sam:)
    Uz 9rokov som nebola u obvodaka….

    Neviem do akej temy to napisat-

    Rocky si kliesta vyhryzol.mal ho na koreni chvosta,take skarede rozhryzene to mal,blee….ale uz to ma chvalabohu lepsie….

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.