Tvrdohlavosť a ako jej predísť

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa Tvrdohlavosť a ako jej predísť

  • This topic has 7 hlasov and 50 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60477
    katarina2
    Člen
    Ahá, už máš tu Rockynka zlatučkého, krásny a čo má na tom medailónku napísané?
    #60478
    heny
    Člen
    Dakujeme, nie je to aktualna foto ale dnes ju zmenim, predvcerom som ho fotila:-)
    Som na druhom tablete,a neukazuje mi new foto aj ked som aktualizovala……
    Ma 2 privesky (strngoce kade chodi) jedno je klasika, kde je cislo a innsbruck napisane, to druhe je animaldata, to je bledo zelene, tam ma cislo cipu tusim a z druhej strany je cislo kam ma nalezca zavolat v pripade ze sa rocky strati…..
    #60479
    Sa mi zdá, že tieto prívesky by sa mali stať povinné, tu na SVK, keď pri našej Engee sme už takto stratili 2x známku že platíme daň a raz takýto prívesok na tel. číslo :/ a taká blbosť stojí aj 2-3e čo je podľa mňa veľa na kus kovu :/
    #60480
    heny
    Člen
    Ten animal data je v par krajinach povinne… podla mna je to dobre, pes je zaregistrovany cipovym cislom v databaze, a ked sa strati zada sa cislo cipu a sup, hned vyhodi meno majitela, adresu a tel cislo…..foto som mu chcela dat tiez na tu stranku len neviem ako….:(
    #60481
    katarina2
    Člen
    Beník má len jeden prívesok také červené srdiečko s adresou veterinára kde patrí aj s t.číslom a to dostal za povinné očkovanie, dávajú toto raz ročne zadarmo.
    #60482
    my sme aj to od veta stratili :/ Engee je číslo, no ale našťastie alebo nanešťastie sú obe začipované, Engee je pekne na nás, no Gera zatiaľ stále na pôvodných, čo ani útulok ani my nie sme nadšení, lebo vlastne aj vtedy ked sa stratila, a našli by ju komptentní, tak by volali pôvodním a nie nám :/ čo by nebolo najšťastnejšie, takže útulok už začal prečipovanie Gery na nás, len vraj to trochu potrvá… Ale ako to čipovanie aj ja uznávam, len psy by sa nemuseli často strácať :))
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.