Uhryzol ma vlastny pes

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #47256
    havko.sk
    Člen
    Dobry den. Mam problem s nasim psom, ktory ma 2,5 roka. V poslednom obdobi je stale nekludny, vrci…Avsak, co sa casto opakuje su utoky na domacich-teda na nas styroch clenov rodiny. Naposledy som ho hladkala, absolutne som nespravila ziadny prudky pohyb, nicim som ho neohrozovala a on zrazu dostal “tik” a uhryzol ma. A pritom predtym krutil aj chvostom, nedal ziadne znamenie, ze by sa mu daco “nepacilo”. Neviem, co mame robit, lebo sa to stalo aj sestre, mame, ocovi-teda vsetkym okrem jednej sestry. Vzdy je za to potrestany, ale aj tak sa to zopakuje. Mama ho chce dat utratit, ale ja to nechcem dovolit, kym nezistim, cim to je. Uvazovala som aj nad zlou vychovou, ale neviem. Pripadne, ak sa by ste mi mohli odporucit na koho sa obratit…Dakujem pekne…Dada
    #51823
    Scylla
    Člen
    najdi si na netu http://www.vlcica.sk
    #51824
    ajlin
    Člen
    My sme mali podobny problem,ale u nas to sposobovalo haranie sučiek.Nie len našich.Pes to zaciti… Dlho bol v pohode,agresivny začal byť až vo svojich 5 rokoch.Dali sme ho kastrovať a je ako predtym ba este pritulnejší a nemame strach ho pustiť z vodítka,čo predtym nebolo mozne….nema žiadne zdavot.prob. a za pokus to stojí ak to ovšem sposobuje tu agrasivitu…tiez to začalo zničoho nič,jednoducho išiel manžel okolo neho pes len tak sedel,nežral nič si nestražil…a zrazu ho chnapol a už to islo dolu kopcom…
    #95021
    Denusss
    Účastník (Participant)

    Dobrý večer Dada, chcem sa vás opytat ako Vám to dopadlo
    So psikom? Mame podobný problém a neviem čo robiť.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.