vecera

  • This topic has 6 hlasov and 16 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48811
    zita
    Člen
    S tymto sa musim podelit:
    Dnes som nejak neskoro zacala varit veceru pre obludy a som si ista, ze by im do osmej, ked zvyknu vecerat, nevychladla. Tak som im asi pred pol hodinou nabrala do misiek (za ich nadsenej asistencie, ze “Uz, uz!”) a vylozila vychladnut na balkon. Neviete si predstavit to strasne sklamanie: “Nabrala nam, nedala nam a este to dala na balkon!!” Max teraz sedi v kuchyni, smutne pozera cez sklo a strazi si veceru.
    Zlatko nase hlupucke, netusi, ze by si tlamicku obaril.
    #63332
    Renatus
    Člen
    No toto keby miniekto vysvetlil, že ako ONI presne vedia,koľká bije! Môj Hugo sedí pri linke presne 19,33 hod!!! A nedostanem ho odtiaľ nijako…až ku miske!
    #63333
    katarina2
    Člen
    Tak zita aj ja niekedy, dám vychladnúť von jedlo na terasu na stôl a sedí si pri tom a čaká kedy dostane – to je zlaté. A veru svoj čas papania pozná aj bez hodín, ak zabudnem že nekuknem na hodiny už príde drankať, pišťať a kuknem na hodiny a veru jeho čas papania.
    #63334
    To je veľmi milé 🙂 naša sa nanešťastie v poslednej dobe nejde vôbec pobiť za jedlo :/ nieže by bola chorá, ale jednoducho si zmyslela, že jej granule nechutia a chce niečo lepšie :/
    #63335
    heny
    Člen
    ja ked som rockymu prvy krat prestala varit, veru granule mi potom velmi nechcel. som mu ich miesala z konzervou….raz som mu dala granule zo zmixovanou zeleninou, onuchal to, pozrel namna stylom ze toto mam zrat ? :)))) ani sa toho nedotkol 🙂
    som ale velmi rada ze teraz mi uz spapa nerozmixovanu zeleninu :))
    #63336
    my máme so zeleninou trochu problém, najmä s mrkvou = hnačky :/ stačí kúsok a už to má taký efekt
    #63337
    heny
    Člen
    hej ? z mrkvy hnackuje ???to som este nepocula, ze z mrkvy sa da hnackovat :(ujuj
    ja davam mrkvu cerstvu aj varenu. zatial mi z nicoho nehnackoval…
    #63338
    katarina2
    Člen
    Môj má tiež rád mrkvu varenú aj surovú a nikdy nebol problém, dokonca som počula že surová má dobré odčervovacie funkcie.
    #63339
    heny
    Člen
    ja čítala že pomáha pri traviacich ťažkosťiach. .mrkva je zdravá. .:)
    #63340
    nám tiež veto vravel, že s koreňovou zeleninou má najelpšie skúsenosti, ale tiež povedal, že organizmus psa je jedinečný tak ako ľudský, takže to beriem tak, že ok, nesadla jej… veľmi s jedlom radšej neexperimentujeme 🙂
    #63341
    heny
    Člen
    jasne, ani clovek nema rad vsetko 🙂 rocky napr ten ovocie nemusi. su v tom cukry, ale obcas by mu nezaskodilo troska ovocia- si myslim 🙂
    #63342
    katarina2
    Člen
    V ovocí nie sú rafinované chemicky upravované cukry ale prirodzené takže ak nepreháňaš s množstvom, prečo by nemohol, môj papá aj ovocie, teraz už dlhšie nemal nič, ale v lete bolo vždy niečo
    #63343
    heny
    Člen
    a tak… raz som sa pytala no nikdo mi neodpovedal tak sa opytam este raz —
    mozem mu dat ovocie tak Ze napr nastruham to k ryzi a kuratu ??? myslite ze to spapa ked ovocie nemusi ? alebo mate nejaky iny tip ako donho ovocie dostat ?
    #63344
    Nela2011
    Člen
    heny skús a uvidíš, podľa mňa mu to neuškodí, možno to bude spôsob ako doňho aspoň trocha ovocia dostaneš 🙂
    #63345
    a čo tak odmena pri cvičení? 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.