Vianočné sviatky

  • This topic has 4 hlasy and 38 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63597
    katarina2
    Člen
    Tiež prajeme veselé sviatky, ja som zatiaľ nepiekla špeciálne pre Beníka hoci je aj pre neho extra nakúpené, lebo on papá so mnou lososa aj šalátik a trošku aj z koláčov ale to len na obliznutie, nič s čokoládou, len medové trubičky a šalátik bez majonézy. Máme pre neho krabie Tyčinky až sa pomíňajú Vianočné dobroty a už tu nič pre neho nebude dostane tie kraby v lístkovom ceste s brokolicou ako som plánovala.
    #63598
    Ahoj Katka,
    verím, že sa ti podarí toto si prečítať. Som doma u rodičov, tak som rozmýšľala, či by som vás nemohla prísť pozrieť, ako sa Beník má a podobne 🙂 Mohla by som ho vziať aj na krátku prechádzku ak by si chcela 🙂
    #63599
    katarina2
    Člen
    Ahoj Veronika, samozrejme budem rada len príď, moje t.č. dúfam si si odložila čo som Ti tu napísala a len prezvoň že kedy prídeš a len sama prídeš alebo aj s Enggi?
    #63600
    Ahoj Katka, prídem sama, lebo bohužiaľ sme sa s priateľom rozišli, mali sme dlhšie problémy, ktoré sa nepodarilo vyriešiť a haviny ostávajú u neho, hoci by som si to takto neželala, hlavne kvôli Engee…. a kde v LC vás dvoch nájdem? 🙂
    #63601
    katarina2
    Člen
    Bývam neďaleko Kauflandu. Ak od Kauflandu vyjdeš hore na najbližší kruhový objazd, tak druhá odbočka doprava smerom dole ako do mesta je ulica A.Bernoláka, teda naša a na č.18 bývam je to dvoj dom taký krémový. Ak ma prezvoníš vyjdem Ti naproti.
    #63602
    Viem, kde to je… Tiez tam mam rodinu 🙂 ale kedze mam zajtra skusku, tak som sa rozhodla este sa trochu poucit 🙂 ale potom by som prisla v sobotu alebo nedelu, starku by som jednou cestou zviezla k sestre poklebetit 🙂
    #63603
    katarina2
    Člen
    Ok, v poriadku takže cez víkend niekedy Ťa čakám a teším sa na stretnutie.
    #63604
    katarina2
    Člen
    Môžeš prísť aj so starkou ak chceš, ak by to jej nevyhovovalo ísť k sestre alebo oboje aj k sestre na chvíľku aj ku mne ako chcete. Zaujímavé že tu ako píšem, zatiaľ nebol problém a zrazu sa mi zamkla pošta a na tento posledný príspevok som sa normálne musela prihlásiť. Ale veď ja sa nikdy neodhlasujem…
    #63605
    katka, ani ja, ale ak nie som niekoľko dní aktívna, tak sa mi to samé odhlási, uvidíme ako sa jej bude chcieť, tiež sa teším 🙂
    #63606
    katarina2
    Člen
    Koľký ročník chodíš teraz?
    #63607
    druhý 🙂 ale veľmi rýchlo to letí, za chvíľu budem končiť bakalára 🙂

    uff, o chvíľu ma rodičia vezú do BB :/ už ide na mňa nervozita 😀

    #63608
    katarina2
    Člen
    Držím Ti palce aby si úspešne spravila skúšku.
    #63609
    Bohužiaľ, neúspešne… našťastie kolektívna solidarita tiež neúspešných spolužiakov (nebolo nás málo) ma presvedčila, že to nemám vzdávať, lebo je to asi fakt ťažký predmet 🙂
    Katka, môžem ti zajtra okolo 13tej zvoniť na bránku? 🙂
    #63610
    katarina2
    Člen
    Budem sa tešiť je to práve čas venčenia ale možno vybehneme skôr alebo neskôr uvidíme
    #63611
    môžme ísť aj spolu 🙂 mne to nebude prekážať 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.