Vianočné sviatky

  • This topic has 4 hlasy and 38 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63612
    heny
    Člen
    Ahojte….. veronika mrzi ma ze ste sa s priatelom rozisli:(
    Nedaju sa vase problemy riesit? Neni sanca ze sa date zase do kopy?

    Ja si uzivam vikend bez petry a adoptovanca :)juhuuuuuuuuuu….. nie su doma, uau je to super ked cely den nepocut jeho cupitanie…

    #63613
    katarina2
    Člen
    🙂 aspoň budeš vidieť aký je pocháblik, tak sa teší na každého že vyskakuje ako kengura, to už na neho darmo aj vykrikujem to ho musíš Ty sama uzemniť aby si nedovoľoval, takže vieš, neobliekaj si niečo cenné a drahé aby Ťa nepošpinil. Samozrejme ja ho budem krotiť kým sme v dome je čistý ale ak sa bude topiť a ideme von tak sa vráti ako prasiatko a to rovno do vane , vysprchovať aspoň nožičky.:)DDD
    #63614
    Zvonila som a nikto nic 🙂 a ja sikovna som zapotrosila t.c. :/
    #63615
    katarina2
    Člen
    :)nakoniec si ho našla:)DDD a stretnutie sa vydarilo, to som rada. Ja som si zase asi pomýlila deň, keď si písala zajtra tak som myslela Nedeľu ale Ty si to asi písala v Piatok…:)
    #63616
    🙂 nič to… malý mi strašne pripomína Engee 🙂 ešte vás rada prídem navštíviť niekedy 🙂
    #63617
    katarina2
    Člen
    Ja budem len rada Veronika, videla si ako sa malý veľmi tešil, až sa unavil od toľkej radosti a potom si tam vedľa Teba na foteli aj zadriemkal. Pišťal v predsieni keď si odišla, musela som ho pustiť von aby sa presvedčil že Ťa už niet.
    #63618
    To je milé 🙂 dúfam, že si s ním nemala veľa starostí, nechcela som ho tak rozrušiť 🙂 v sobotu by sme prišli aj s Engee 🙂 vysvetlím potom 🙂
    #63619
    katarina2
    Člen
    On je vždy taký, veľmi sa teší každej návšteve a potom je chvilku smutný keď odíde ale , nakoniec sa ukludní. Videla si jeho povahu aký je hravý a ja na jeho energiu nestíham zato sa tak ťahá aj za psíkami. Budem rada keď prídete hocikedy, len prezvoň ak by som práve bola vonku v obchode, mobil mávam so sebou.
    #63620
    katarina2
    Člen
    Len tak skúšobne píšem na poslednú tému ešte zo starého dizajnu do nového, inak sa neviem k novotám vyjadriť, kým nepreskúšam.
    snimka005.jpg
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.