Vlciak

  • This topic has 4 hlasy and 11 odpovedí.
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48370
    Sakul
    Člen
    Dobry den chcel by som sa opytat ako 12 Mesacneho vlciaka odnauci skakat na ludi trhat svetre bundy atd. za rady dakujem
    #58272
    misskate
    Člen
    mozno pomoze ak sa mu budete viac venovat. netvrdim, ze sa mu nevenujete, ale vlaciak je pracovny pes, ktory potrebuje neustale nieco robit, prijimat rozkazy a vykonavat ich. Cize dlhe prechadzky, idealne volne behanie a davat rozne pokyny, lahni, sandi, zostan, prines atd. Treba ho unavit a nemal by potom tak trhat veci.
    #58273
    Sakul
    Člen
    ano chodil som na luku s nim 20 min vkuse behal no boji sa ludi tak preto s nim chodim cez mesto aby ho to preslo
    #58274
    misskate
    Člen
    tak v tomto pripade to chce asi cas. musi si zvyknut na dav ludi, aby sa prestal bat. Moja sa zasa boji vetra 😀 ale iba ked je doma. vonku nema problem 🙂
    #58275
    vlčiak
    Člen
    Mám tiež NO a mam podobny problem niekto pride do dvora a ihned skače ,vtedy akokeby vypla a nepočuvla ani…..suhlasím z misskate mam to skusene na vlastnom psovy …zajdem niekde unaví sa a *novy pes* kludna 😀
    #58276
    misskate
    Člen
    s tym skakanim nemam velku skusenost lebo moja sa to odnaucila sama. ale skuste ked zacne na vas skakat sa k nemu zohnut a pohladkat. ja to robievam ak na mna chce skocit nejaky pes. proste sa hned zohnem a to radia aj odbornici. Hned sa zohnut a tym padom uz nie ste taky vysoky pre toho psa a nema potrebu skakat.
    #58277
    wendy1
    Člen
    niektori cvicitelia to robia ze nastavia koleno, u mojej to zabralo. Pripadne davaju povel sadni a tak ho pochvalia.
    #58278
    misskate
    Člen
    aj to je moznost. ale asi najprv sa treba zohnut alebo nastavit koleno a potom sadni. treba skusat co sadne vasmu psikovi
    #58279
    vlčiak
    Člen
    s tým kolenom som počul uz niekoĺko krát no ked niekto pride naša skače ako keby bola s *divych vajec* :DD
    #58280
    wendy1
    Člen
    Skusal si to? Nech aj oni nastavia koeno. Trenuj to napr. s kamosmi. AK nebude skakat tak by som ju odmenila, nech si spoji- aha, neskacem som pochvalena alebo odmenena maskrtou alebo hrackou.
    #58281
    vlčiak
    Člen
    pri mne to funguje az moc dobre…poviem FUJ a prestane mam pocit ze to není jej zlozvyk ale ona to robí s radosti ze niekto prisiel a ked niekto cudzí pride tak je dost pohoršeny ze co to robí.prečo tak skače ..alebo aj ked ju pustím po obede s voliery tak chvílu poskače a dost prestane! najhoršie ked niekto pride:)ona je takej mierumilovnej povahy no utešujem sa tym ze lepšie akokeby mala niekoho dotrhat 🙂
    #58282
    misskate
    Člen
    no tak ked vzdy niekto pride nech sa zohne a nastrci ruku pred seba. Moja mama zas vzdy ked ku mne prisla, tak nasa bola z toho hotova a skakala. ale len ked bola stena. teraz uz neskace na nikoho a mama je z toho nestastna 😀 ale zas stale musi mat nieco v papuli, najcastejsie papucu alebo tenisku. a to vzdy ked niekto pride, ci uz my alebo navsteva.
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.