vlčiak rast

  • This topic has 5 hlasov and 61 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 62 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55251
    vlčiak
    Člen
    Držím palce….:)
    #55193
    wendy1
    Člen
    Predsa je to len krizenec, asi by som stresy z toho nerobila. Myslite ze je chuda alebo nizka na svoj vek? POkial je nizka, netreba zbytocne do nej nieco tlacit aby sa silou mocou vytiahla. Ak je chuda tak mate rozne granule s vyssim obsahom proteinov, tak tie by som jej davala. Tieto plemena sa vyvijaju do 15 – 24 mesiacov. Nech si podla mna hovoria co chcu, pokial nie je chuda tak bysom to ozaj netlacila za kazdu cenu, predsa len nie je to vystavny pes.
    #55194
    môj SAndy je kríženec NO a zlatej retríverky a až teraz v 13 mesiacoch má 27 kg
    a asi 55cm je nádherný a štíhly a isto aj ten váš bude, naberať svalovú hmotu bude asi ešte rok tak sa teším na prekrásneho psíka aj bez titulov a zbytočných meraní…:)
    #55195
    wendy1
    Člen
    presne tak ako hovori praveja, najdolezitejsie je zdravie a krasa aj bez titulov.
    #55196
    vlčiak
    Člen
    Chudá???.ani by som nepovedal že je chuda ,skôr by som povedal že je nižšia ma len 50cm v kohutiku a ČSV a NO su vačšie (mohutné) plemená psov????nie ,síce mate pravdu není to vystavný pes:)Teraz ma prave 10mesiacov myslite ža ešte podrastie???????Ďakujem za poradenie
    #55197
    do výšky najmenej 3-4 mesiace a mohutnieť ešte vyše roka a veľa mlieka by som nedávala aby nemala črevné problémy, to skôr tvaroh a veľa pohybu
    #55198
    wendy1
    Člen
    Ja som to brala podla toho co ste napisal aby nabrala vahu a ze je mala, preto som myslela ze je chuda. Vacinou psici mohutneju do 2 rokov. CSV by som ani nepovedala ze su mohutne. Nie su to chrti, ale mohutne podla mna nie. U mna je mohutne plemeno bernardin, bersnky, mastif, … Menej mohutne labrador, NO ….
    #55199
    vlčiak
    Člen
    a co by ste mi poradili ,surove maso by ste mi odporučili davat alebo varenééééééééé………niekto mi povie že hej niekto ze nie neviem……….:)
    #55200
    vlčiak
    Člen
    a co by ste mi poradili ,surove maso by ste mi odporučili davat alebo varenééééééééé………niekto mi povie že hej niekto ze nie neviem……….:)
    #55201
    wendy1
    Člen
    Precitala by som si o tom na http://www.dogforum.sk ( o Barfe ). Rozhodnutie je na Vas. Ale nie je to len o krmeni surovym masom. Musite pridavat do toho rozne veci. Vela masa zase skodi. Nemoze byt vylucne iba na mase.
    #55202
    vlčiak
    Člen
    OK a podla vas cim by ste odporučili krmiit 10mesačneho psa,kolko razy za deň jej mam dať papať??????
    #55204
    vlčiak
    Člen
    Prečo, rano menej a na večer viac by ste krmili vy ??????niak som sa nad tym nepozastavoval?????:)
    #55205
    lebo je potom psík aktívnejší cez deň a viac sa má chuť učiť, navyše je tieto rasy veľmi ťažko držať v kľude a po žraní by nemali veľmi behať ak nechcete aby dostal thorziu žalúdka…
    #55222
    to len preto to tak vyznelo lebo si stále spomínal :a sa len trošku informujem lebo začinam s chovom….a chov je niečo celkom iné
    ale pri starostlivosti o psíka ako začiatočník urobíš najlepšie ak si naštuduješ nejaké tie knižky a pozrieš pár vídeí ako to robia iní a pomaaličky to budeš skúšať s tým svojim , lebo aj tak je to len akési vodítko ale nedá sa to brať celkom rovnako ako šablona, lebo každý psík je celkom iná individualita a celkom iné veci na neho budú zaberať, takže pomaličky a viac sa venovať samotnému psíkovi ako čomukoľvek inému, postupne si na seba zvyknete a budete samy vedieť čo a akým tempom najlepšie zaberá
    #55223
    wendy1
    Člen
    Praveja aj mne to takto prislo a uz som si myslela ze ozaj bud ja blbo pisem alebo si ten druhy robi srandu,ale ok. Bravcovu mast som myslela a do toho slnec. olej.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 62 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.