Vreckovky

  • This topic has 7 hlasov and 9 odpovedí.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48480
    Dobrý deň.
    Mám maličkého nečistokrvného psíka.
    Keďže ja som z tých ľudí, ktorý majú nádchu každých 10minút a teda-mám pri sebe vreckovky storo stále. Raz mi ich vykutrala moja fenočka a normálne ich zjedla. Odvtedy som si na to dávala pozor, no keďže striedavo býva a nebýva vnútri, tak ich našla aj tak.

    chýba jej niečo? Mám jej kúpiť nejaké doplnky? (jedáva prevažne psie konzervy)

    Za radu ďakujem.

    #59272
    katarina2
    Člen
    9 ročný psík je už vlastne senior ale je pravda že psíky sú hravé tvory aj v dospeláckom veku, dokonca aj staršie ak nemajú žiadny zdravotný problém. Je to obojstranné potešenie – radosť s zdravého a hravého psíčka. Že zožerie vreckovky to iste robí len zo zvedavosti a zo zábavky, no a samozrejme cíti obsah vreckovky o to je to pre neho lákavejšie. Aj môj psík rád trhá všetko čo dostane a môže, alebo čo si na dvore nájde. Obávam sa síce, že niečo môže aj zhltnúť, ale chvalaBohu už to to nezje, len trhá.
    #59273
    katarina2
    Člen
    Pardon!- opravujem sa Andrejočke za jej 9 ročného psíka, senior to ešte nie je ale je už dospelý. Tak len aby sa drobec neurazil že ho robím starším ako je – špatne som si to predtým vyrátala.:)
    #59274
    mojimi rukami prešli a prechádzajú 3 psíky a 2 z nich sú chronický zlodeji vreckoviek, či papierových či látkových 🙂 všade vykutrajú, aj z vrecka ukradnú :)) Astor (9-ročný oriešok) ešte aj z prevesenej mikiny na stoličke vytiahne alebo aj zo šuflíka, kde si ich mamina odkladá 🙂 proste treba skrývať, ak nechceš zbierať žmolinky…
    inak baby, ja som zadlho nevedela priateľa naučiť odkladať na miesto veci, ako máme Engee, všetko skrýva 😀 taký tu je poriadok …
    #59275
    heny
    Člen
    ja neviem co im chuti na tych vreckovkach :)) akurat rocky vcera zase niekde jednu vyhrabal, petra mi vravi nechaj ho aspon sa zabavi, a je to len papier nic sa mu nestane 🙂 aj tak som mu ju zobrala
    #59276
    wendy1
    Člen
    Veronika co dokaze jeden psik, aj nemozne ( alebo aspon to vyzeralo nemozne ).:D
    #59268
    Smallblot
    Člen
    Ako je starý psík? Myslím, že sa jedná čisto len o vymýšľanie/zábavu psíka, ak je to šteniatko. Náš to robil tiež, síce ich nejedol, ale len trhal.
    Každopádne treba dávať na neho pozor, aby ich nejedol, nech nepríde náhodou k upchatiu čriev a nejakým horším problémom.
    #59269
    Ahoj,
    má už 9 rôčkov, no ešte má šteniatkoidné nápady. 🙂 Možno máš pravdu, aj mňa napadlo presne toto, len som si myslela, že možno jej chýba nejaký vitamín. 🙂 Ďakujem. 🙂
    #59270
    misskate
    Člen
    on ich je pre ich obsah 🙂
    #59271
    Smallblot
    Člen
    misskate, tak za toto posielam body 😀 pobavila som sa, myslím, že aj to môže byť pri psíkoch pravda :o)
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.