zmena psa po operacii

  • This topic has 3 hlasy and 13 odpovedí.
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48949
    heny
    Člen
    Ahojte dievcata…vcera bol Mato u mamy-mojej svokry…ta mu povedala ze od operacie je rockyno iny….to viete ze petra oboch vyzdvihne po robote a hodku su tam….
    No a rocky ze len lezi a spi a nic….:(

    Mna potom napadli aj ine veci….od operacie sa veeelmi malo hra s hrackami,a dlho spi rano.predtym to bolo tak do 9tej, teraz aj do 11tej-pol 12tej!!

    Som sa mata pytala aky je ked idem do prace, ze lezi a nic,popr spi.

    Mato ze iste je stale hladny,hovorim mu vsade pisu ze tolko a tolko musi zrat to musi byt ok….podlamna to so stravou nema nic spolocne,keby tak malo dostaval tak by mu bolo rebra vidiet co neni…

    Ked sa hrame s rukou je ok,aj vonku,je zvedavy,zere,ide na prechazdky takze chory nebude.

    Moze to byt tym ze ked som mala dva tyzdne dofci sa namna viac naviazal?boli sme 24hod denne,po operacii som sa onho starala,teda neviem ako to on vtedy vnimal….a ked neni somnou ze mu chybam?

    Preco sa zmenil? Moze v tom nieco byt podla vas ci sa len viac skludnil,zhodou nahod po operacii….?
    Dakujem

    #64414
    v3ronik4
    Člen
    Heny o aku operaciu islo??citala som pri nejakomprispevku ze idete na operaciu ae nebolo napisane aku??
    #64415
    heny
    Člen
    Luxacia patelly….koleno mu operovali

    #64416
    katarina2
    Člen
    Zkludnil sa po operácii a možno tá nôžka ešte nie je taká stabilná že by sa mu chcelo vyskakovať a potom, on bol aj kastrovaný predtým, také také psíky majú sklon priberať zato je stále hladný lebo Ty nechceš aby pribral ale jeho organizmus to vyžaduje trochu viac stravy, vraj je to normálné že psíky po kastrácii trochu priberú tak mu trochu pridaj a iste bude vitálnejší, takto je smutný a nechce sa mu vyskakovať ked je hladný. Moja mienka, možno sa mýlim..
    #64417
    v3ronik4
    Člen
    Moze to byt koli operacii ze este nie je si isty pohybom a nozka je slabsia tak sa tolko nehybe, aebo to ma len taku momentalnu “jarnu unavu”:-)ako my ludia….uvidis ci to bude dlhsie trvat, skus nieco co ste dlhsie nerobili ci sa mu bude chciet 🙂
    #64418
    heny
    Člen
    Už viem čím to je:-(
    Som v kontakte s tým veterinárom čo ho operoval, jemu som o tom tiež napísala keďže sa pýtal na jeho stav, jeho spavost je pravdepodobne spôsobená bolestou laby:-(
    akurát som v štádiu vybavovania čo ako ohľadne druhej operácie dam vedieť ako sme sa dohodli.
    On navrhol že mám zaplatiť len materiál a lieky že mu je to ľúto. Ale čo benzín a náklady na nášho veterinára?a to že rocky má takmer mesiac bolesti?:-S
    Zajtra idem ešte jednému vetovi ak aj on potvrdí zlú operáciu alebo nech ho slovensky zadarmo zoperuje alebo zaplatím až potom keď pri kontrole budem mať potvrdene to že noha je ok. .
    #64419
    v3ronik4
    Člen
    Aaach jaj no pekne..takze to nechcene sa potvrdilo to ma mrzi ae dufam ze coskoro budete fit. Ae potom ti mohol ten vetak pred operaciou aebo aspon po nej povedat ze ake moze mat Rocky stavi potom a co hlavne sledovat aby si sa tomu co najskor vyvarovala a aby chudiatko netrpel.
    #64420
    heny
    Člen
    no kocky mi sme boli dnes u ineho veta-povedal to iste….koleno vyskakuje…

    v rakusku su take zakony, ze je to reklamacia takze sa neplati za druhu operaciu ake su zakony na svk neviem..a vravel ze material tie sroby a lieky nestoja takmer nc….

    no ale k veci…. dam ho u toho veta zoperovat u ktoreho sme boli dnes vravel ze mi da dobru cenu -500e a da sa aj na splatky platit co je skvele, nemam 500e navyse…
    on operuje len v stredu , takze o 2 tyzdne v stredu ide rokacik pod noz…nepojdem na svk ja tomu veterinarovi neverim co ked mu to aj druhy krat pokasle? sak by ma uz ozaj slak trafil
    A tanto je 10min od nas co je fajn v pripade komplikacii….

    a tento vravel ze rocky nemusi schudnut ze vyzera dobre….

    inak je to madar:) Sa ma pytal ci viem po madarsky chiii….velmi sympaticky lekar…

    #64421
    katarina2
    Člen
    To vravím aj ja stále že vyzerá dobre a nemusí chudnúť práve aj kvôli týmto operáciám čo aj zase bude mať by som ho nevysilovala s málo jedlom. No to dobre urobíš ak ho dáš operovať v Rakúsku a ak by niečo reklamuješ porobí zadarmo, len radšej aby si už nemusela reklamovať a drobca podrobovať znova a znova operáciám.
    #64422
    heny
    Člen
    Nie nebudem ho trápiť čo sa týka jedla.dnes som konečne kúpila kuracie krky behom sekundy to mal zožrate !!!:)
    Tento operuje každý týždeň kolena ,čo som počula je dobrý.

    #64423
    katarina2
    Člen
    Tak drobcovi držím palce aby ho naozaj dobre zoperoval- chudáčik zase si vytrpí kým sa mu rana zahojí…
    #64424
    heny
    Člen
    Veru….:( takze termin mame buduci stvrtok-neviem preco ked operuje len v stredu-to je fuk….na pol jedenastu mam ho doniest a vecer ho mame vyzdvihnut….
    #64425
    v3ronik4
    Člen
    Drzim palce Heny, az sa to uz konecne podari na poriadok a Rocky bude znova ako pred tym. A ja si tiez myslim ze vyzera dobre ze nemusite nic viac menit, takze potom sa ozvi ako dopadla operacia a ako sa zotavujete
    #64426
    heny
    Člen
    Dakujeme….

    Jasne ze sa potom ozvem:)

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.