zvlastne sny…:(

  • This topic has 4 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48924
    heny
    Člen
    Mozno sa mi budete smiat, ale musim vam napisat co sa mi posledne 2 dni snivalo…nahana mii to strach…..myslite si ze co to pisem na psie forum ale podla mna to ma s rockym nieco spolocne…

    V pondelok sme boli u veta no a v tu noc sa mi snivalo ze bol koniec sveta-na tri krat….ja,rocky a nejakych par ludi sme prezili..uz sme boli v tom tretom kole a rocky bol malatny,..mal cervene dasna a cervene zuby, nejaky veterinar co bol primne mi vravel ze rockyho musime dat uspat.vo sne som velmi plakala a mojkala ho……
    Vcera som citala email od toho rakuskeho veta, ze rockaca treba dat operovat-teda ze to radi a dnes sa mi snivalo ze som bola tehotna.pozrela som sa do vystrihu a mala som v nom kvapky mlieka.vravela som mame ze to neni mozne ved pravidelne beriem tabletky,ale tehotna som bola-ale radost s babetka som mala……

    Mne sa taketo divne sny nikdy nesnivali, viete co to znamena? Dve noci za sebou taketo dive sny….:(
    dufam ze len nejak podvedome mam strach o rockyho a ze sa ozaj nic nestane,.,,,,,:(((

    #64235
    wendy1
    Člen
    Heny niekedy vela robi podvedomie.:( Viem to podla seba, ale raz sa mi snivalo opakovane, ze moj prvy psik Black mi niekde utekal a po pol roku mi odisiel naozaj.:(
    Urcite ak sa rozhodnes pre operaciu tak im pripomen, ze nech nedavaju silnu narkozu, nieze to prezenu a Rockyho zober az ak bude prebraty.
    #64236
    katarina2
    Člen
    Podvedomie pracuje ak si mala cez deň silné zážitky alebo spomienky, alebo niečo Ti niečo pripomenulo, tak sa toho nevieš zbaviť a vynorí sa to aj vo sne, samozrejme tam je to už trochu domiešané ale základ je v tom strese a strachu – iste sa bojíš o Rockinka, to je normálka, kto by sa nebál. Ja som mávala strašné sny keď som musela dať svojho predchádzajúceho psíka uspať, ale aj cez deň ma trápilo svedomie ako keby som ho ja zabila, ako keby som za to ja mohla, vyčítala som si to a hnevala sa na celý svet, takú som mala krivdu v duši pre stratu milovaného psíka. Depresie som mala zo pár mesiacov a v noci hrozné sny! Ja mám strach už len dať si psíka vykastrovať, hoci vravia že to urobiía na počkanie a že to nie je nič náročné, aj tak- kým mu to budú robiť(ak sa vôbec dokážem rozhodnúť za túto operáciu), ja hádam aj prestanem dýchať od strachu..
    #64237
    zita
    Člen
    To je urcite tym, ze na tu operaciu myslis vo dna v noci. A urcite mas strach ako to dopadne.
    Ja by som vedela o podivnych snoch rozpavat. Uplne nan naj je ked sa mi sniva, ze padam z lesenia. Nie hocijakeho ale BAMBUSOVEHO! V zivote som take videla len v nejakom dokumente. Ked dojde na lesenie, viem ze musim resetovat hlavu, lebo starosti mi prerastaju cez hlavu.
    #64238
    heny
    Člen
    Dakujem dievcata…..kamaratka ma snar, sa ma hned pytala ci rockymu vypadli zuby vo sne-lebo ked zub vypadne niekto zomrie,,,,ci verite,ci nie, tej mojej kamoske sa snivalo o vypadnutom zube a ozaj niekto zomrel v rodine…brrrrr…..ze sa pozrie co znamena byt tehotna.,….

    Nech si veto mysli co chce,ja mu poviem o tom sne, a aj to nech dava pozor….ja ale pevne dufam ze to je koli rozhadzanej psychike….:(

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.