Bernsky salašnicky pes

Označené ako: 

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47353
    Miriamad
    Člen
    Dobrý deň p.doktor, mám sučku bern.salaš.psa (8 rokov) a dnes jej bol identifikovaný na zadnej labke z vonkajšej strany nádor. Najprv sme mysleli, že je to len abces, ale žial nie je to tak. Pán doktor sa vyjadril, že ide zrejme o belígny nádor a musí sa chirurgicky odstránil, ale vyjadril aj obavy z toho, že je na mieste, ktoré je dobre prekrvované, aby nedošlo k vykrvácaniu psíka. Na operáciu ideme bud.týždeň, ale ja mám veľký strach z týchto slov. Prosím Vás pán doktor, nestretávate sa s takýmto zákrokom, sú obavy opodstatnené? A tiež sa obávam, či nemožu nastať komplikácie?, mám strach dokonca aj z anestézii, nemože sa stať, že by sa už nezobudila? Ďakujem
    #52073
    Dobrý deň, no charakter spominaného utvaru musí zhodnotiť ošetrujúci veterinár…pokiaľ usúdil že je vhodné to vybrať tak je namieste to vybrať a histologicky vyšetriť aby bolo jasné o čo sa jedná a teda z akého tkaniva to pochádza či je alebo nie je to zhubné a podobne… každá narkóza ma svoje riziká ale nechať to na nohe najmä vtedy ak to robí problém a čakať že to zmizne by bolo nezodpovedné…Pekný deň
    #94639
    Drobec
    Účastník (Participant)

    Dobry den
    mam 3rocneho psika bernskeho salasnickeho cez leto strasne schudol ma len 25kg je sice nizsi v kohutiku cca 58 cm, ale aj tak je dost,lahky. Inak je zivy, beha, skace, zerie pravidelne rano a vecer kvalitne granule. Nevie ale ta hmotnost ma znepokojuje. Dakujem

    #95043
    Dominika13
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň. Mám 1ročného Bernského salašníckeho psa. Máme susedov kt. Chovajú dobytok a druhý susedia zas nedbajú o svoje okolie. Pred nedávnom sme videli ako do voliéri idú 2 potkany. Dali sme rôzne jedy. Potkanov nebolo. Zrazu po dlhšom čase sa objavili zase. Náš psík od vtedy (včera) odmieta ísť do volieri.. nežere, nepije, je uplne iny..povedala by som bez nálady. Je možné že ma strach? Alebo že do neho potkan skočil? Neviem si to vysvetliť. Treba to nejak riešiť? Či môže byť len zľaknutý?ďakujem za odpoveď

    #95044
    finekohana45
    Účastník (Participant)

    seriózna ponuka úveru
    Vybavujeme – poukážky, úvery, konsolidácie, odpustenie dlhov, vymáhanie – financie na podnikanie, bývanie, rekonštrukcie, splátky dlhov. Stojí vám za to rýchle a jednoduché riešenie finančnej situácie od súkromnej osoby s okamžitou realizáciou do 7 pracovných hodín v kancelárii. Garantujeme diskrétnosť, solídne jednanie, 100% riešenie s jasnými podmienkami pre klientov nad 18 rokov: zamestnanci, dôchodcovia, študenti, mamičky na MD, dpp, nechajme vyriešiť vaše starosti na: plachetskahana7@gmail.com

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.