falošné tehotenstvo

  • This topic has 6 hlasov and 8 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48618
    i_w_q_a
    Člen
    Dobrý deň. Mám doma dve fenky. Jedna sa minulú jeseň správala divne, nechcela žrať, stále len kňučala nechcela sa hrať, bola prosto utiahnutá, a tak sme zašli k veterinárovi a ten nám povedal, že to má len falošné tehotenstvo. Nemala však vôbec prsia naliate, brucho zväčšené alebo čo. Až teraz na jar sa posledné dva-tri dni správa horšie. Je veľmi agresívna voči druhej fenke, žerie však normálne, ale opäť kňučí a je utiahnutá. No dnes som si všimla a akoby rýchlosťou blesku z dňa na deň sa jej naliali prsia mliekom. Má ich ovisnuté, naliate a stále sa líže, a len pri malom dotyku jej vyteká mlieko. Je toto možné aby sa jej prakticky z dňa na deň opäť začalo falošné tehotenstvo? Skutočné tehotenstvo je vylúčené-neustále je spolu s druhou fenkou len v priestoroch záhrady, a na vychádzkach do styku s inými psami neprišla, aby sa niečo mohlo stať. Poraďte mi prosím čo máme robiť, či zase len prečkať alebo to nejako riešiť. Ďakujem
    #61341
    Mendy
    Člen
    Ahoj ja mám tiež fenku bígla a tiež má falošné tehotenstvo prsia už má sost slho naliate mliekom a stále jej aj mlieko vyteká . No problém je že skoro každé ráno vracia a velmi sa o §u bojím myslíš že je to s tej falošnej gravidity alebo mám íst radšej za veterinarom ? A k tej tvojej fenke to že sa správa agresívne je pri falošnej gravidite úplne normálne len to prečkaj a ak by sa jej nahodou zapálili cecky tak chod ku veterinárovy . Ono to sa chvílu prejde neboj 😀
    #61342
    Smallblot
    Člen
    Pri falošnej gravidite určite treba navštíviť veterinára. Takže neprečkávať, ale dať vyšetriť a liečiť.
    #61343
    Mendy
    Člen
    Ďakujem no my sme už boliked jej juzistil ale zajtra s ňou určite pojdem 🙂 Nomám ešte jeden problém ked sme dlhšie preč strašne štekáminule nám volala suseda že sa máme rýchlo vrátit domov lebo už vyše 2 hodiny vkuse šteká ?? ? ? čo mám robit ? ? ? bojím sa že ju budemmusiet dat preč 🙁
    #61344
    no na toto bolo treba psa od šteniatka učiť, že bude musieť bývať aj sám, jednoducho znovu učiť na samotu, nechávať ju osamote v izbe a ked na chvíľu prestane štekať a zavíjať, vojsť do izby, a dookola skúsať, vrátiť sa tam len vtedy ked prestane 🙂 veľa šťastia…
    #61345
    heny
    Člen
    veronika my sme tak urobili s ronnym… najprv sme sa bali ich nechat samych aby sa nahodou velmi nepobili , neublizili si, tak sme sli len na prizemie a nacuvali. ronny trosku knucal ( urcite to bol on, rocky je zvyknuty byt obcas sam doma) , ked prestal sme sa vratili akoby nic….
    o par dni boli 4 hodiny sami doma, dnes zase ca 2hodky , vsetko bolo ok, nic nebolo znicene, a krpci boli zivy a zdravi :)))))))
    #61346
    Smallblot
    Člen
    Viete koľkokrát ma to láka ho nejak natočiť, čo počas tej doby, kým je sám robí? 🙂 Asi by som sa pozerala len na hafana, ktorý leží na gauči alebo zemi a pochrapkáva. 😀
    65348_518657551478295_1206083425_n.jpg
    #61347
    geppy
    Člen
    Smallblot 😀 aj mna to uz napadlo,ale je to urcite ako hovoris ty,lezi na gauci a pochrapkava 😀
    #61348
    heny
    Člen
    to asi napadlo kazdeho nas tiez :))
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.