kašeľ

  • This topic has 5 hlasov and 10 odpovedí.
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48288
    tanijka89
    Člen
    Prosim Vas poradite mi co mam robit ked moj psik kašľe? A aj pricinu kašľu?
    #57666
    Cvrkina
    Člen
    Vieš to sa nedá tak povedať, že kašle … kedy to začalo ako dlho to je a podobne ;)… skús napísať bližšie info. a určite ti niekto poradí 😉
    Cvrkina
    #57667
    sorayas48
    Člen
    Dobry den,mam Fenku Akita Inu,bola nakryta pred 4 tyždnami,jej spravanie sa zmenilo,je lenivsia,vela spí,taka spomalenejsia a chce byt stale vnutri pri nas v byte.Chcem sa spytat či nebude problem ak si ju nechame vnutri v byte.
    #57668
    tanijka89
    Člen
    začalo to ešte len včera no ja sa o môjho psíka veľmi bojím 🙁 včera aj zvracal
    #57669
    wendy1
    Člen
    Najprv bz som skusila liecit bez antiobiotik. Kup v lekarni sirup proti kaslu z materinej dusky s vit. C alebo skorocelovy sirup s vit. C, takisto jej nedovol pit studenu vodu, granule jej teraz nedavj, skr varenu stravu alebo konzervy. A daj jej pit vlazny prieduskovy caj miesto vody, ja ho osladzujem medom. AK nenastane zlepsenie do 3 dni, tak navstiv veterinara a ten zrejme nasadi ATB.
    #57670
    tanijka89
    Člen
    dakujem za rady 🙂 už to našťastie prestalo 🙂
    #57671
    robo351
    Člen
    Dobrí den mam fenku špica a ma problemi s travenim vzdicky vsetko co zie tak vizvracia a strasne kasle a nivieme co mame robit budem rád ak mi pomôžete ďakujem.
    #57672
    wendy1
    Člen
    Navstivit veterinara cim skor. Cim ju krmite? Vzdy ked nieco zje tak zvracia? AKo dlho to trva? Aka je stara?
    #57673
    robo351
    Člen
    No ve dten vek ma 12 rokov ale najbeznejsie jej davame granule a meso bud surove alebo uvarene ale problem je taky ze k veterinarovi sa nemame ako dostat lebo auto je v oprave a autobusom by som nerad chodil a skoro vzdy zvracia.
    #57674
    robo351
    Člen
    A trva to taky tyzden no ma aj alergicke problemi a astmu a tak by uz jej to bolo treba ulahcit odchod. 🙁
    #57675
    wendy1
    Člen
    Nasu sme pochovali 24.10., mala 14,5 roka a tiez mavala silny kasel. Veterianr ju len polozil na stol a skonstatoval silny kardiak. Moze byt problem aj so srdieckom. POradte sa s veterinarom ci to ma este vyznam, ak sa ma trapit, tak by som asi tiez zvolila eutanaziu. Nasi to zial tiez museli zvolit, aby sa netrapila. Drzim palce pri tomto tazkom rozhodnuti.
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.