kozny problem u steniatka

  • This topic has 4 hlasy and 22 odpovedí.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54734
    wendy1
    Člen
    V tomto mate pravdu, ale nechat ich v zlom zdraotnom stave tiez nie je riesenie. Tam by ozaj trebalo poslat niekoho kompetentneho.
    #54736
    nie,nepracujem pre utulok,len mame so snubencom velku zahradu pri dome a chceli sme psika teraz ich sice mame sest a steniatok cize o zabavu amme postarane ale ja mam robotu na doma takze stale s nimi som uz je o ne velky zaujem u nasich znamich a kamaratov ale nechcem ich dat prec kym nebudu uplne zdrave… mama vsak aj zlu spravu matka steniatok uhynula bohuzial nemala dostatok vitaminov jedla a vsetkeho co by potrebovala,podala som ziadost o presetrenie na policii,dostal to kamarat tak dufam ze vsetko dobre dopadne,pes totizto ktory ju nakryval bol dovezeny takze bol uplne ok… z firmy na ktorej vsak fenka a steniatka boli som sa dozvedela ze fenka rodila kazdy rok a to ma len 6rokov,teda mala…
    #54737
    ja to chapem a uvedomujem si to ze som pomohla len na chvilu a tymto steniatkam,bohuzial ako som uz pisala matka steniatok zdochla u veterinara bola akutne vychudnuta… ale nemohla som tam tie chudata nechat ked sa k nim spravali len ako k tovaru a nie k zivym tvorom… ved tie steniatka chudatka sa museli byt o stravu a na koho sa nedostalo mal smolu a v ten den sa nenazral. neboli ockovane,odblsene,odvcervene nic ziadna veterinarna starostlivost… preto sme ich vzali prec,ja si uvedomujem ze to asi nebolo v zaujme zrusenia tohto nezmyselneho mnozenia no skor som to robila pre tie male potvorky co mi teraz devastuju zahradu:)))) ale su zlatucke
    #54738
    wendy1
    Člen
    Drzim palce nech majitelovi to len tak neprejde. Ach jaj, ze sme na tom Slovensku.
    #54739
    sme hlupy ze takych hajzlikov nechavame bez potrestania… vdakabohu vetky steniatka sa drzia niej to sranda jasne ze je narocne zivit veterinarne vydavky na sest steniatok ale zvladame to a tesim sa ze tychto par malych tvorov bude mat dobry domov
    #54740
    wendy1
    Člen
    Skuste si precitat toto:
    http://www.uvplp.sk/Vyhodna-cena-za-cistokrvne-steniatko-bez.556.0.html

    Nemyslim tym Vas ze Vy ste ho ( ju ) podporili v mnozeni, ale je tam aj pisane co je treba urobit ak je niekto mnozitel.

    #54741
    dakujem bol to poucny nazor… a clanok je pravda vela z toho co sa tam popisalo ale pravdou ostane aj to ze tie chudatka za to nemozu…
    #54742
    zuz
    Člen
    Ono real4dream, nevadi, ze si si vzala tych psikov, ale ze si zaplatila! Mnozitelia mi pripadaju ako niektore matky, co maju 14 deti a ziju z pridavkov a citoveho vydierania.
    Je fakt, ze legislativa je tu na h…o a nic sa s tym nerobi.
    O chvilu uz budu stanata aj v PET shopoch a to bude biznis.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.