kupit mu spolocnika ???

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Ja a môj pes kupit mu spolocnika ???

  • This topic has 3 hlasy and 8 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48220
    heny
    Člen
    ahojte!!! obcas uvazujem nad tym,zadovazit ,,spolocnika,, pre rockyho. rocky je ale velmi na nas naviazany, aj ziarlivy. bojim ze ,,novym prirastkom,, by sa zmenil. na ulici je k cudzim psikom velmi priatelsky ale bojim sa ze k novemu steniatku by nebol taky keby by videl ako sa s nim mazname atd….
    my byvame 3ja-ja,priatel, priatelova sestra. stale sa s nim niekdo hra, sam je len zriedkakedy..
    …. priatel mi vravel ze my sme stale s nim, ze nepotrebuje kamosa…. ake su vase nazory? a ak by som sa rozhodla kupit steniatko, tak co najskor ze?kym je rocky maly(7mesiacov).

    #57273
    geppy
    Člen
    vies ze aj ja v poslednej dobe nad tymto rozmyslam :),ako by im bolo dobre..dvom malym..ako by sa santili..hahaha.Tu u nas v okoly byva jeden pan co ma tiez fenku 7 mesacnu ako moja…a tie ked sa stretnu tak sa sania,su uplne kamosky,a su take stastne spolu….a mynule mi povedal ,,nechces ju ja ti ju darujem,lebo doma je ona strasne certisko :)…a ja hned ze heeeeej…jasne on to povedal len zo srandy…ale tak som nad tym rozmyslala,ze ake by to bolo mat doma dve stenata co sa len nahanaju,klbcia…bola by sranda :D…ked som to povedala mojmu priatelovy tak ten sa namna pozrel,v ociach strach…haahaha…ze neeeeeeeeee….hahahah, ale aj mame dost maly byt…tak neviem 🙂
    #57274
    wendy1
    Člen
    Ja si myslim ze preco nie? Hoci znami maju dve labradorky v byte a hovoria, ze sa malokedy salia ( jedna ma 7 rokov a druha coskoro 3 ). Pritom ked sa stretne moja s ich 3 rocnou tak sa velmi pekne hraju, je na nich super pohlad. Ja sa chystam nechat si stena po mojej, ale az o take 2 roky ked budeme v dome, lebo v byte si 2 labradorky neviem predstavit, hoci vsetko zalezi od vychovy a nemyslim ze by sa stale salili.:-)
    #57275
    heny
    Člen
    ja by som velmi chcela BIEWER yorkshire terriera.take su peknucke:) dievcata jedine co mna odraduje, su ceny u veterinara tu v rakusku:( ockovanie 60e,ockovanie plus frontline 80e, kastracia 180e- straaasne su drahi veterinari. bohuzial neviem tak casto chodit na svk aby som ockovala na svk. myslim aj do buducna a ked sa nedajboze nieco stane tu su operacie veelmi drahe:(
    este raz pokecam s priatelom a uvidime:)
    #57276
    geppy
    Člen
    ved to…..ja som za sterilizaciu zaplatila 220 e….a uz ani nespominam ockvanie,mikrocip…presne ako ty hovoris….a keby sa nedajboze nieco stalo….musim si zaklopat…aj tu je to drahe…
    #57277
    heny
    Člen
    presne….:( este cena hafana. kebyze sa rozhodnem tak by som chcela s pp. ca 1000e stoji biewer:( bez pp som nasla za 450e. no hrozne su drahi..malo rozsirene plemeno
    #57278
    wendy1
    Člen
    Wau, ani neviem presne co je to za plemeno, ale cena je “slusna”. To si pozerala na SVK cenu? Lebo viem ze v Rakusku platis raz tolko a niekedy aj trojnasobok.
    #57279
    heny
    Člen
    biewer yorshire terrier. yorky ibaze maju ine sfarbenie srsrti . hej na svk som kuk ceny, s cenami tu v rakusku mas pravdu tu su nehorazne ceny psikov :(((
    #57280
    geppy
    Člen
    jeeeeeeeeeeeeeeej ten je zlatyyyyyyyyyyyyyy teraz som si ho nasla na nete….aky by boli spolu krasny 😀
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.