nechce jesť samostatné granule

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Kŕmenie a potrava nechce jesť samostatné granule

  • This topic has 6 hlasov and 5 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48926
    Fifi
    Člen
    Chcela by som sa opýtať ako mám postupovať ked moja 2 ročná fenka nechce zjesť čisté granule. Moji rodičia ju tak naučili že tam vždy niečo dostane. Bud kuracie mäsko alebo šunku a iba v tom prípade tie granule zje.Čistých sa oni nedotkne a to by som chcela zmeniť, pretože ked bola šteniatko tak čisté granule jedla.
    #64241
    heny
    Člen
    Ja by som to tak urobila ze by som jej davala stale len ciste granule….po 10min ak sa nenazere,misku zobrala….mozno 2dni nebude zrat ale potom bude mat hlad a nazere sa…slecinka vymysla…keby jej granule nechutili vyzrala by len sunku,…
    #64242
    katarina2
    Člen
    alebo zaliať granule mäsovým vývarom a postupne aj teplou vodou a nakoniec suché
    #64243
    zita
    Člen
    Presne ako pise Heny co by s Tebou nenacvicovala ked sa da. Daj jej zrat, ked nat tym ohrdne odloz. Ked si sa rozhodla pre granule a jej nerobia problemy tak vydrz. Ked je zdrava tak dva tri dni o hlade vydrzi. A nie nadarmo sa hovori, ze hlad je najlepsi kuchar.
    #64244
    Vidim ze dievcata ti poradili dobre 😉 Mozno prispejem aj ja. Ona skusa svoje hranice, psy su kednoducho taky a ked im dovolis tak to bude horsie a hprsie. Bude prebieravejsia, rozmaznanejsia a nekontrolovatelnejsia. Preto treba stopnut jej neziaduce spravanie este na zaciatku lebo napravy su zbytocne zdlhave a komplikavane.
    Takto ta skusa. Je to hra na macku a mys…. Kednoducho ako male deti. Toto mi nechuti dam si ine. To nie! To je zle! Ty si nachystala granule, granule sa budu podavat. Tak ako clovek ajes vydrzi bez zradla. Vodu samozrejme davaj. Proste nechce cakaj pokial sa toho do 5 minut nedotkne ber a daj az na dalsie krmenie. Pokial ani vtedy nechce, no… Ma smolu ine nebude. Pozor vsak na to, aby si ju uplne nevyhladovala 🙂 Pokial nebude chciet granule ani na 4-5 x a bude ich odmietat mozno neni chyba v tom, ze ju rodicia navykli na nejaku pochutku primiesanu do granul. Mozno sa ich prejedla a jednoducho treba zmenit znacku. 🙂
    Preto ja radim striedat varenu a granulovanu stravu.
    #64245
    olinka55
    Člen
    mala som rovnaky problem zacala som do jedla pridavat ovocie zeleninu alebo vyvar a podobne to pomohlo neskor som zmenila znacku granuli a teraz ich je bez problemov

    PS: pozrite si zaujimave video s reakciou NO na ineho psa aj ked to nie je pes no on to nevie http://www.stiahnito.sk/sutaz/nemecky-ovciak-vs-karton-terier/32234254

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.