Pes krýva

  • This topic has 4 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48201
    sinda
    Člen
    Dobrý deň, po včerajšej prechádzke mám problém so psom. Je to 8 ročný labrador, zdravý, krásny pes. Už v minulosti sme mali tento problém, boli sme na vyšetreniach u veterinára, nič sa nezistilo. V labke nemá nič zapichnute, len veľmi kryva. Je možné podať mu nejake lieky? nechcem ho voziť v aute, obávam sa, ze by si ešte viac ublížil kým ho doveziem k veterinárovi. Takže zatial by som mu rada pomohla. Ďakujem
    #57146
    lilo
    Člen
    Ja by som v každom prípade išla k veterinárovi… už len kvôli tomu aby ma ubezpečil, že je to v poriadku.. ak ho naozaj zrazilo auo môže mať aj niaké vnútorné poranenia.. skús niako presvedčiť ocina..istota je istota
    #57145
    pejsek22
    Člen
    Dobrý deň,môj pes sa stratil a keď sa vrátil domov už krýval na pravú nohu.Pozrela som sa na tú nohu a mal vyšúchanú a krvavú nohu.Otec povedal že ho zrazilo auto ale prežil.Hovoril že pes tú ranu vylíže a noha bude v poriadku.Otec tvrdil že k lekárovi netreba ísť.Ale predsalen netreba s ním ísť k veterinárovi?Zatial mu chcem pomôcť ako viem.Poradte mi prosím ako mu viem pomôcť a či s tou ranou netreba ísť k lekárovi.Rana mu aj krvácala.Poradte mi prosím Vás.Ďakujem
    #57147
    misskate
    Člen
    isla by som k veterinarovi urcite. aby nahodou nedostal infekciu a pod a kvoli inym moznym zraneniam
    #57148
    pejsek22
    Člen
    Ďakujem za rady 🙂
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.