Pes stále kňučí

  • This topic has 10 hlasov and 18 odpovedí.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 16 až 19 (z celkového počtu 19)
  • Autor
    Príspevky
  • #50782
    wendy1
    Člen
    Suhlasim s Ivinkou. Je potrebne aby sa psik tesil na svoj pelech a nikdy aby ste ho neposielali tam za trest. A nemyslim ze z toho vyrastie, nakolko mame na okoli kopec maltezakov apod. Ti nie ze s tym neprestavaju, ale su coraz viac ustekani. Takze myslim ze by to trebalo hned riesit a nie cakat ze ho to prejde. Ale to je o ustekani, nie o knucani.
    #50783
    Daisy
    Člen
    Ja mám taký istý problém, psík stále kňučí, a stále chodí napr. k skrini a pozerá sa na hračky, potom k poličke a stále len kňučí a kňučí, no dnes a vracial a neviem či to je spojené s tým kňučaním, skúsim tu radu s ignorovaním, ďakujem …
    agresivne-steniatko.jpg
    #50784
    Slivak
    Člen
    Nechcem zakladať novú tému:

    Mam cca 50-dnove štena Nemeckého ovčiaka, do koterca mi nechce íst teda ide ale knuči a chce íst von, lenže keď chodíme autom tak ho tam zavrieme potom zatvorime branku a opäť ho pustime.Psovod mi povedal že ho treba ignorovat aj keby tam skučal týždeň on si potrebuje zvyknut…. Ešte poznámka doma je 2dni a bol rovno zobrati od feny(matky).
    Čo mám robiť?

    #50785
    zuz
    Člen
    Za prve, este tyzden malo byt u matky. Za druhe vam mali k nemu dat nejaku latku (stare tricko) napachnute od jeho mamy a surodencov, aby sa necitilo tak osamelo. A za tretie je to “kojenec” chce byt s vami a nie zavrete v nejakom koterci!!! Viem o “studenom” odchove sportovych kynologov, ale toto je aj na mna privela. Stena sa da samozrejme naucit aj na klietku aj na koterec, ale chce to pomaly a pozitivnym pristupom, aby malo k danemu miestu kladny vztah a bralo ho ako utocisko a nie ako trest. Cenim si, ze mate starost a zalezi Vam na tom, aby ste mali vyrovnaneho psika a nie neurotika. Lenze to pojde mozno trosku pomalsie ako by ste chceli, ale postupne sa to podda. Dajte mu tam hracky, nechajte ho tam vbehnut bez toho aby ste ho hned zatvarali. Nech tam ma peliesok, teraz uz hoci s Vasim starym trickom (nepranym, nech su na nom Vase pachy).
Zobrazujú sa 4 príspevky - 16 až 19 (z celkového počtu 19)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.