pochopite to?

  • This topic has 10 hlasov and 34 odpovedí.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 31 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #62339
    katarina2
    Člen
    Wendy a Ty si psíka pustíš na voľno a neutečie Ti? A síce v poriadku má náhubok ale keby stretla psa bez náhubku ona by sa nemohla brániť? – keby niečo…Môj nemá náhubok žiadny, zatiaľ sme ho nepotrebovali, na voľno ho nepustím, lebo by som mohla za ním lietať , ušiel by a stratil, nie je navyknutý sám chodiť. Veterinár má také čierne látkové náhubky asi aké tu Veronika píše rôznych veľkostí keby bolo treba, ale chvála Bohu nebolo treba ani tam pekne sa držal a cestovať s ním ani nezamýšľam, budem rada keď sa naučí slušne chodiť na prechádzke a nevyvádzať.Čítala som tu o stretnutí maltezáčikov, škoda že nie sú stretnutia aj našej rasy, možno by som skúsila s ním medzi nich, medzi svojich aby si zvykol aj na kolektív:)D
    #62340
    wendy1
    Člen
    Wendy neuteka, len ked vidi macku. Vsak uz ma 3 roky. Nahubok jej davam minimalne, iba ked ma nastve, teda ked nieco poje vonku. A zrejme jej ho dam aj dnes vecer, dlho ho uz nemala, dlho nic nezjedla, ale teraz akurat ked smme boli von tak ano. Cize vecer pojde s nahubkom a aj zajtra ak dovtedy nezmäknem. 😀 Katarina jedna pani mi presne to iste povedala, ja som jej povedala, ze skor by zahynula na to ze by vsetko pozrala. A je velmi mala pravdepodobnost ze stretne agresivneho psa bez majitela, vacsia hrozba su odpadky a nedajboze otravy.
    #62341
    Lucerna
    Člen
    Stym nahubkom si tiez lamem hlavu.. Mala som ho v taske, lezal poslusne a sofer na mna zhukol ze nema nahubok. Ved je to stena a v taske. Ja som bola zmatena a povedala ved je este malinky. Sofer ma zobral, ale bolo to o chlp. Isla som prave na kontrolu snim tak mi odlahlo, ze ma nenechal na zastavke. Byvam na dedine.
    Prave je v raste a nahubok by som musela kupovat za chvilenku novy, ak by som mu ho chcela davat.. Zda sa mi to vsak smiesne, dvojmesacne stena z nahubkom.
    Neviem sa rozhodnut, ci mam teda do toho investovat, alebo nie.
    #62342
    Lucerna, ak necestuješ často, tak kľudne ešte počkaj, ja som Engee tiež len teraz zaobstara a to už má 7 mesiacov, to ale preto, že viac s ňou cestovať autom nemôžme… A to na teba takto vybehol šofér MHD? Či to bola súkromná diaľničná/medzimestská doprava? Nájdu sa rôzni šoféri bohužiaľ :/
    #62343
    katarina2
    Člen
    No toho sa síce aj ja bojím, že by niečo zožral vonku ale držím ho nakrátko a oči mám na ňom vždy, neviem keby som mu dala náhubok, či by si ho nechcel aj dole ztiahnúť, lebo nie je na to navyknutý, čo som mala psíka predtým, ten dostal hisák keď som mu ho dala a zatiaľ sa nikde nepohol kým si ho nestiahol, teda snažil sa ztiahnúť si ho, samo nešlo mu to bez mojej pomoci, musela som mu s tým pomôcť a dole taký bol z toho vyplašený, zatiaľ sa neukľudnil kým nebol náhubok dole, takže ho už potom dostával len u veterinára lebo tam už musel mať ale som mu ho musela pridržať aj labky aby si ho aj tam nekmásal dole kým ho ošetrovali.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 31 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.