prechod na BARF

  • This topic has 2 hlasy and 1 odpoveď.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #47531
    majka001
    Člen
    Po precitani viacerych prispevkov (a clanku o zlozeni granul) som sa rozhodla, ze by som chcela nasho JRT (teraz 13 tyzdnov) krmit surovou stravou – i ked vacsina preferuje granule, ja by som donho nerada tlacila cely zivot tie chemikalie, co su v granuliach a konzervach. Vcera som si konecne vyzdvihla knihu o BARF, neodvazila by som sa bez potrebnych info ho tak krmit. Doteraz papal varene maso-kuracie s dusenou zeleninou a prilohou – ryza, cestoviny, obcas tvaroh, jogurt, vajicko a tak. Problemy s tym nemal. Cez vikend sme ale boli mimo, nevzala som so sebou dost stravy, takze v sobotu musel jest konzervu (vraj najlepsiu aku mali v chovaku) a sme si vsimli, ze v pondelok a utorok malo jedol, mal redsiu stolicu aj dnes rano (nie uplne ako hnacka, ale inu nez zvycajne, blbo sa vybera z travy :)), ked sme ho nechali v utorok doma 2 hodky sameho, urobil dve mini kopky a nie sulec ako normalne. Myslite, ze to moze byt tou konzervou? granule par krat jedol (na navsteve vyzieral presnejsie) a nic mu nebolo. Prave vyvratil zltkastu penu, ale hned na to si zjedol ranajky (kuracie s ryzou a zeleninou). Dam mu este varenu stravu, kym sa mu to neupravi, a potom skusim surovu, bojim sa tej zmeny ked este nie je uplne OK – alebo prave preto by som mala? Mate niekto aj zle skusenosti s BARF? dakujem
    #52874
    wendy1
    Člen
    Poznam viac ludi co krmia BARFom a psi su ok. Kamoska krmi zase napr. rano granule a vecer BARF, ale to vraj nie je dobre kombinovat. AK mozem tak ti poradim stranku kde si mozes kupit maso, mozno ju poznas http://www.bordy.sk. My sme uz odtial objednavali, viaceri sa skladame aby sme mali lepsiu cenu. Skladuje sa to ok, lebo velkost jednej kocky je ako kocka masla. Ja vsak svoju krmim granulami a varenou stravou prave z toho masa, kedze u BARFU sa nedoporucuju granule.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.