prosim vas dostala som darom havka ale isiel cez viacerich ludi, a neviem zistit rasu vie mi niekto pomoct?

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Starostlivosť o vzhľad prosim vas dostala som darom havka ale isiel cez viacerich ludi, a neviem zistit rasu vie mi niekto pomoct?

  • This topic has 8 hlasov and 17 odpovedí.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Autor
    Príspevky
  • #58689
    wendy1
    Člen
    Denny vo vsetkom suhlasim ze je to ucenlive plemeno a velmi mudre, len sa s nou musi vela pracovat, lebo sa z nej moze stat demolator. Cize urcite by som zvolila agility ale az po roku kvoli rastu a myslim ze aj vycvik agility sa doporucuje az od roku.
    #58690
    Denny
    Člen
    Wendy i ja súhlasím s Tebou, že čo sa týka agility sa to u border kólií doporučuje až od roku 🙂 Do toho roku života sa doporučuje iba cvičenie hrou a odmenami ako už každého šteniatka. Čo sa týka povelov sadni, ľahni, ďalej točenia okolo nôh… atď… 🙂 A je to veľmi, ale veľmi aktívne plemeno psov, takže potrebuje i takého aktívneho pána. Keby mal pána domaseda, čo je len pred telkou, tak sa z neho fakt stane ten demolátor, ako spomínala Wendy 🙂 Potrebuje veľa pohybu, trpezlivosť a aktívneho pána 🙂
    #58691
    misskate
    Člen
    hlavne by som si plemeno dala najprv overit u veterinara
Zobrazujú sa 3 príspevky - 16 až 18 (z celkového počtu 18)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.