prosim vas dostala som darom havka ale isiel cez viacerich ludi, a neviem zistit rasu vie mi niekto pomoct?

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Starostlivosť o vzhľad prosim vas dostala som darom havka ale isiel cez viacerich ludi, a neviem zistit rasu vie mi niekto pomoct?

  • This topic has 8 hlasov and 17 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48427
    ema1989
    Člen
    prosim vas vie mi niekto poradit? ze by som poslala fotku, nikdo mi nevie povedat co je to za rasu myslim si ze je cistokrvny, ale neviem.
    #58685
    lilo
    Člen
    tak snáď sme dobre poradili 🙂
    #58692
    katarina2
    Člen
    Môže to byť aj malý psík, takto vypadá aj Carles King
    #58693
    katarina2
    Člen
    hudrtg- nerozumiem po francúzsky až tak dobre aby som pochopila Váš článok, preto neviem reagovať a možno aj viacerý z nás tu. Pardon!
    #58694
    Smallblot
    Člen
    Katarína, to je obyčajný spam, to nie je ani normálny človek – užívateľ, ale niečo vysielané automaticky počítačom. Admin by sa o takéto veci mal starať, od takýchto vecí to tu čistiť, vytvorených užívateľov ako je tento blokovať… ale očividne na to nemá čas. Takže preto sa tu takéto veci objavujú pomerne často.
    #58695
    Renatus
    Člen
    JA som mala môjho Cavaliera od maličkého malička…a tento podľa fotky je iný…
    Skôr by som povedala tá border kolia…je huňatejší ako bol môj Cavalier v tom veku!
    #58679
    wendy1
    Člen
    Daj foto do profilu.
    #58680
    Denny
    Člen
    Skús mi poslať fotku na môj email, do správy ti ho napíšem 🙂 Ale vyzerá, že nebude veľký, pretože nemá mohutné labky 🙂
    #58681
    lilo
    Člen
    mne pripomína border koliu 🙂
    #58682
    wendy1
    Člen
    Veterinara si sa nepytala?
    #58683
    Denny
    Člen
    #58684
    Denny
    Člen
    Uff, dlhý link 🙁
    #58686
    ema1989
    Člen
    ano,taky je ako na tom obrazku,no u veterinara som este nebola,a to fakt sa vola bordel kolia? 🙂 som to nepocula este ale dakujem
    #58687
    Denny
    Člen
    Emi
    áno, veľmi sa mi podobá na border koliu, tak ako písala i Lilo, tak sme dve, čo si to myslia 🙂
    Tá hlavička, tie očká, stavba tela, celá borderská kolia 🙂
    Možno to tak nebude, ale keď si dáš do googlu border kolia, tak si popozeraj tie obrázky a uvidíš, či sa Ti na ňu podobá, lepšie ju vidíš, keď ju máš pri sebe, ako my z fotky 🙂 A poviem Ti, že ak by to bola border kolia, tak je to veľmi ale veľmi šikovný psík. Je to jeden z najinteligentnejších ovčiakov na svete. Kedysi ju pastieri využívali na pasenie a zahánanie oviec, tak ako i do dnes, lebo je to veľmi poslušný, učenlivý psík. V dnešnej dobe ju ľudia radi využívajú i na rôzne súťaže, behy, agility alebo strašne rýchlo a dobre sa s ňou cvičí tanec, všetky rôzne cviky a úkony títo psíkovia robia s radosťou a rýchlo sa ich naučia. Je to fakt krásne a poslušné plemeno 🙂 A ak by ten tvoj psík bola border kolia, tak sa nazýva i Bi-color, kvôli tomu čierno-bielemu sfarbeniu 🙂
    #58688
    Denny
    Člen
    Ema a daj vedieť, čo si myslíš Ty alebo čo Ti povedal veterinár 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.