škrkavka u šteniat velke mnozstvo je to normalne ?

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Veterinárna poradňa škrkavka u šteniat velke mnozstvo je to normalne ?

  • This topic has 4 hlasy and 7 odpovedí.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48781
    MajkaSB
    Člen
    Dobrý den chcela by som sa len opytat , vcera som druhy krat odcervovala šteniatka a samozrejme mali v stolici škrkavky ale vo vacsom mnozstve cca 10 az 20 je to normalne ? o dva tyzdne budeme dcervovat znova. Len som chcela vediet ci je taketo mnozstvo normalne. S pozdravom MajkaSB
    #63087
    MajkaSB
    Člen
    prosim vas mohol by mi niekto poradit kto ma s tym skusenosti. dakujem
    #63088
    katarina2
    Člen
    Nemám s tým skúsenosti a ani neviem, či sa môže tak často odčervovať, lebo ja som počula že len raz mesačne! Takže by som šla radšej za veterinárom čo poradí a mal by to vidieť.
    #63089
    MajkaSB
    Člen
    ma sa odcervovat od dvoch tyzdnoch v intervaloch 2 4 6 8 takze to je ok to mam od veterinara steniatka takto casto potrebuju byt odcervene prave koli tym skrkavkam a ich vajickam mna len zaujimalo mnozstvo …
    #63090
    wendy1
    Člen
    Zavolaj veterinarovi. Fenka bola odcervena so stenatami?
    #63091
    MajkaSB
    Člen
    Ja fenku nemam mam vyhodencov odchovujem ich umelo , a veterinar o vsetkom vie , len som chcela viac info.
    #63092
    zita
    Člen
    Neviem kolko skrkaviek je normelne. Ked sme odcervili nasho Maxa (tiez to bol najduch, asi 5-6 tyzdnovy), tak po prvej davke z neho isli cervy v stovkach. Ked sa vykakal, tak to vyzeralo ako nitovky so slivkovym lekvarom. Odcervovali sme radikalne kazdy druhy den, lebo tych cervov bolo tolko, ze mu hrozila perforacia criev a mal strasne bolesti. Nehovoriac o tom, ze cervy produkovali toxiny a napadali mu uz nervovu sustavu. Chdak ani chodit nevedel poriadne, len sa motkal ako opity. Asi za 10 dni sa z toho vystrabil a dnes po 1a pol roku je z neho pritulna, kamaratska a trochu neposlusna 20 kilova obludka.
    #63093
    MajkaSB
    Člen
    No u mojich to nie je az take strasne chvalabohu , dakujem pekne za zdielanie svojich skusenosti ..
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.