Sťažnosť na potravinársky výrobok

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Chovateľská poradňa Sťažnosť na potravinársky výrobok

  • This topic has 2 hlasy and 2 odpovede.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #48704
    katarina2
    Člen
    Neviem, kde sa mám posťažovať, ale kúpila som môjmu havkovi žuvacie pamlsky, ktoré smrdia naftalínom. Je to značka-TRIXIE Denta Fun KAUROLLEN, sú to nejaké 3 tyčky hovädzej kože zrolovanej do formy tyčiniek vo vnútry nejaká plnka a zvonka obalená tyčka ešte sušenou kuracinkou – vypadá to síce dobre ale smrdí to naftalínom a podobne som mu kúpila aj taký kruh – tiež je to vybielená hovädzia koža zrolovaná do tvaru kruhu a ten kruh je tiež obmotaná plátkami sušenej kuracinky – oboje balíčky rovnako smrdia naftalínom – je to normálne?! Pôjdem to vyreklamovať aj do veterinárneho obchodu ale iste mi budú tvrdiť, že to tak má byť, no vidím, že ani psíkovi to veľmi nechutí, ja som mu už takéto podobné veci kupovala od inej firmy a spakoval to a rozobral za 3-4 dni a nesmrdeli naftalínom.
    #62497
    Katka, najlepšie je kupovať hafanovi overené veci, ja pri Engee neexperimentujem, lebo jej rýchlo takéto veci uškodia
    #62498
    katarina2
    Člen
    Však overené to môžem mať len keď kúpim, pretože v obchode to vychvália a samozrejme pri reklamácii mi tvrdili že to tak má byť, to som aj vedela že takú odpoveď dostanem. No nech si vravia čo chcú ja to mám overené cez Beníka – nechutí mu to, tak mu to viac nekúpim.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.