Struvite kamene

  • This topic has 2 hlasy and 1 odpoveď.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #49168
    Dobry den,

    mam 6 rocnu fenku maltezaka krizena s pudlikom v aprili bola operovana na struvite kamene.asi mesiac ani nie po operacii na kontrole usg mi pani doktorka povedla, ze znova tam tie kamene ma a plus ma silnu infekciu.velmi ma to znepokojilo pretoze ako sam viete tieto operacie su aj dost drahe, ale ide tu o zdravie mojho psika predsa ako je to mozne ze behom mesiaca mala naspat tie kamene plus velku infekciu a prisne sme dodrziavali vsetky predpisane diety a davli sme jej antibiotika po operacii nic viac!!!davam jej royal cannin urinary Lp18 len to moze sem tam jej uvarim ciste kuracie prsia alebo ryzu s mrkvou bez soli nic vsetko len tak ako nam bolo doporucene a sem tam jablcko.Co je vlastne pricinou tychto kamenou preco sa aj pri dodrziavanej diete vracaju???
    Dopredu velmi pekne dakujem za pomoc

    #65647
    katarina2
    Člen
    Už to tu píšem viacerým,- sem veterinár nezvykne písať svoje príspevky, ale skôr ak napíšete na:SoliVet veterinárna ambulancia SOLIVAR, tu dole je to vlavo, kliknite si tam a napíšte tam, alebo vyhľadajte aj iného veterinára vo svojom okolí a vypočujte si aj jeho názor, viac hláv viac názorov.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.