viac volnosti pre psika :)

  • This topic has 8 hlasov and 28 odpovedí.
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59960
    geppy
    Člen
    Aj my sme marcovy…10-teho sme oslavovali 1-vy rocik!!!!! Aj ja vam gratulujeeeeeeeeem!!!!! :)))))
    #59974
    Smallblot
    Člen
    Heny, čudujem sa, že keď je kastrovaný, tak sa odbavil na hračke. Som myslela, že také veci ich už proste po kastrácii nenapadnú.
    Rony má tigríka, prvýkrát po jeho “odbavení” som bola tiež veľmi prekvapená 😀 Malé 5kilové psíča a čo sa to tam zrazu objavilo na bruchu, xixi. :o)
    #59961
    Smallblot
    Člen
    Nerobíš zle nič, pokiaľ mu nahmatáš v pohode hrudník a vidíš, že do postavy nie je tučný, tak máš proste len väčšieho yorkiho ako napr. aj my. Zbytočne by som mu na váhe neuberala, pokiaľ vidíš, že nemá nadváhu, lebo by zase mohol byť chudáčik vychudnutý a to mu tiež zrovna nespraví dobre. Takže nesnažiť sa približovať k štandardom silou mocou, sama musíš vidieť, či je ok alebo nie a či tá váha 6kg je akurát. :o)
    #59975
    wendy1
    Člen
    Vy tu teda nechutne temy hadzete.:D Keby to tak vedeli.:D Ti by Vam dali, ze tu rozoberame….:D Vedla v brane maju tiez kastrovaneho psika a takisto sem tam este nakryva a bude skoro rok po kastracii. Dalsi pittbul ci co to je, je po kastracii uz velmi dlho a tiez nakryva, ale neviem ci z dominancie, lebo on je taky.
    #59962
    heny
    Člen
    geppy gratulujeme :))))))
    #59976
    wendy1
    Člen
    Smallblot ty mas knihu, nehodis nejaky jednoduchy receptik? Vdaka.:D
    #59963
    geppy
    Člen
    Dakujem Heny…a aj ja s tebou suhlasim….vsimla som si…teda aspon na mojej,ze ma viac pocuva a je taka ako povedat kludnejsia ked ju necham trosku ,,dychat,,…..ja si myslim,ze asi to bude aj tym,ze sa velmi bojim a vsetok tento strach sa prenasa nanu….zacinam sa viac uvolnovat a vydim ze to ma pozityvne nasledky…aj ked sme vonku a je bez voditka….necham ju…predtym som stale striehla,volala ju….teraz necham tak a vydim ze sama ma hlada kde som….asi tie nase ,,deticky :DDDDD,, moc kontrolujeme ci sa mylim??
    #59977
    Smallblot
    Člen
    Jj, už ma to napadlo, pozriem doma, dám si pripomienku, aby som nezabudla lebo som v práci 🙂 mimochodom stále zabúdam ten test s tými granulami… hlava deravá.
    #59964
    luckysiu
    Člen
    jeeej, vsetko najlepsie prajem, kazdemu, kto ma narodeninky. My budeme mat az v auguste, co som mimochodom strasne zvedava, ako bude Nefy reagovat na hmyz, kytky a celkovo. Na vtaciky uz ma dobru reakciu 🙂 … pozoooor, ideeeem 😀 a nahana ako diva. S tym vencenim na volno je to aj u nas, necham ju “dychat” a je poslusna, aj ked dakedy ma neposlucha, ale sa nedivim, pubertiacka jedna. Ked bolo skaredo a ja som musela pisat diplomovku, tak sme boli len na kratko, co je pre nu aj hodinka, jej nestaci a stale sa na voditku tahala, bola nekludna. Dnes sme zas boli na 3h, behali sme a domov isla krasne povedla mna, netahala, bola kludna, az mi ju jedna pani pochvalila, ze aka je kludna, juchuu 🙂
    Uz sa tesite na leto? Ja strasne, straaasneee, hlavne na tury a prechadzky po prirode, to bude mat Nefy radosti…ale aj ja, he he 🙂
    #59978
    heny
    Člen
    wendy preco nechutne temy ? 🙂 ved to je priroda xixiiii….
    po kastracii sa psik ukludni ale ,,moze,, len steniatka nebudu 🙂
    ked som mala prveho yorkiho-kastrovaneho a ked sme neskor kupili sucku k nemu normalne sa spojili…ale steniatka ona nemala…
    na ten test som aj ja zeabudla wendy ako to treba presne robit ??
    #59965
    heny
    Člen
    tak to veru hej,aspon ja urcite. . 🙁 vcera sme boli v jednom obchode ,ten obchod je troska mimo mesta, a je tam velke parkovisko.som ho nechala navolno uz som ho chcela volat a sam pribehol. . . Ine je to ale pri cinziakoch,som stale v strehu koli inym havom ,detom, autam:-( ale mozno by som mu mala dat sancu , a tiez sa v prvom rade upokojit
    #59966
    wendy1
    Člen
    Heny Rockymu posielame srdecnu gratulaciu, trochu oneskorene, ale predsa.:D
    Takisto aj Ronkovi ku tretim narodeninkam, tiez oneskorene.:D
    A do tretice Geppy ku 1. narodenikam.:D
    Nech su s nami co najdlhsie a hlavne v zdravi.:D
    #59967
    heny
    Člen
    ahoj wendy 🙂 dakujeme za gratulaciu 🙂 ako sa mate ? neda sa uz tuna chatovat ?? 🙁
    luckysiu asi kazdy sa tesi na leto:) sice ja mam najradsej jar a jesen , ale letu sa nevyhneme 🙂 tesim na dlheee prechazdky, dufam sa rocky nebude tahat domov pre zmnenu koli teplu a slnku 🙂 tento rok chcem ist aj k vode, minuly sme neboli , i ked si zaplaval v bazene pricinenim mojho snubenca:))
    #59968
    geppy
    Člen
    Dakujem Wendy a aj tebe Luckysiu :DD…..no ja sa teda tesim na teplo aj ked aj ja mam radsej jar a jesen,ale uz sa neviem dockat kedy sa bude dat ist k vode a chcem Geppy naucit plavat…no to som teda zvedava….a potom dlhe prechadzky :DDD
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.