Vykradli Kosicky utulok

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Ja a môj pes Vykradli Kosicky utulok

  • This topic has 3 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48920
    zita
    Člen
    Dnes sa v novinach objivila sprava, ze vykradli utulok v Kosiciach. Ukradli vsetky nerezove misky, ryzu a cestoviny. Takze niet cim krmit ani z coho krmit.
    Okrem toho, ze by som tam zlodejom ruky nohy polamala chcem vsetkych co su z Kosic poprosit: Pomozte ak mozte.
    Cesta je vcelku jednoducha:
    V skoro vsetkych kosickych havkarnach a veterinarnych ambulanciach mozte nechat, ci uz penazky v kasickach alebo nakupte misky, granulky konzervy, ryzu, cetoviny…
    Ludia z utulku si pre nich pridu. Alebo dovezte priamo do utulku.
    Kontakty tu:
    http://www.uvp.sk

    Dakujem za vsetkych chlpacov bez domova

    #64219
    heny
    Člen
    Co za vymleteho dementneho negramotneho vysinuteho debila to musel byt?????,???
    Pre boha ziveho, utulok pre psov vykradnut…..:(

    Bodaj by ho toho curaka slak trafil!!!!!!!!

    prepacte mi za vyrazy, ale si myslim ze utulky nemaju euracov navyse, a to musel byt ozaj chuj co vykradne utulok….:((

    #64220
    katarina2
    Člen
    obyčajne to sú vždy dementi čo iné nevedia len kradnúť! Núž pošlem im aspoň 2 misky a nejaké stré deky čro tu mám po Beníkovi aj tak mu robím jarné upratovanie a obnovím jeho “šatník”, no pribalím aj balíček granuliek, nebude toho tak veľa ale aspoň pre dvoch psíkov.
    #64221
    zita
    Člen
    Mna ked som to pocula, tak az mraz presiel.
    Chodim tam uz roky na brigady aj do charitativneho stanku na vianocnych trhoch pomahat a zakazdym nieco pribalime. Aj vcera sme pre nich s Maxom boli odniest misku a granulky k nasemu vetovi.
    Z toho ako pred rokmi utulok zacinal sa postupne stava priestor kde sa aspon trosku sludne vedia postarat od psich bezdomovcov.
    Ake kazdu snehu vzda nieco pokazi.
    Ked nie vyliaty potok tak zlodeji. Uz sa tam par krat boli “pozriet” ale zobrat zradlo!!!
    A kto nevie kde utulok v Kosiciach je: Je cele kilometre od najblizsej dediny. Autobus tam chodi len 2x denne a aj tak sa tam niekto vyberie lupit.
    #64222
    katarina2
    Člen
    Možno práve zato, sa tam vyberú lúpiť, – nie sú na očiach. Ale čo sa už len dá odtiaľ ukradnúť?! Načo im bude psie žrádlo?! – hádam ho nechcú zožrať? alebo predávať?!
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.