dovolenka so psom

  • This topic has 8 hlasov and 24 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48595
    poprosím vas ak ste boli zo psikom na nejakej dovolenke kde v hoteli toleruju psov ale o takom mieste viete tak mi prosim napiste ale musi to byt na slovensku.
    #60614
    a čo tak dať psa do psieho hotela? niekde je to samozrejme drahšie, niekde lacnejšie, treba si zistiť aké podmienky by tam mal pes…
    #60615
    to nie chcem aby mal snami dobre zazitky nechcem ho dat do hotela aby si nemislel ze je na pritaz
    #60616
    ale do hotela ho netreba lebo so psami sa stretava hraju sa spolu a ma jedneho kamarata zlateho retrivera
    #60630
    heny
    Člen
    Jasne ja isla vtedy s 2mes do chorvatska cesta trvala ca
    10 hodin. 2x som brala steniatka zo slovenska do rakuska – cesta trva 6,5hod z vlastne skusenosti si dovolim tvrdit ze take male steniatka zvladaju cestu autom lepsie ako starsie psiky . V ten den ale nedat papat!!! Ja som potom po par hodinach dala trosku.
    Geppy ja by som ju pred cestou nechala dobre vybehat aby ti v aute zaspala a kazde ca 3 hodky robila pauzu.
    Nezabudnut samozrejme vodu podavat 😀
    #60617
    Nepon
    Člen
    nepochopím ako môže niekho napadnúť dať psa do hotela….. takí ludia nemajú svojich psov radi… na slovensku napriklad v Tatrach bez problémov penzión Reitmayer
    482215_529481690436491_1430703214_n.jpg
    #60631
    geppy
    Člen
    no lenze ja nejdem autom,ale autobusom….pretoze moj priatel nedostal dovolenku tak musim ist sama a berem aj geppy,lebo ta by sa bezo mna zblaznila 🙁
    #60618
    nepon, myslím si, že môjho psa mám rada až príliš a to že by som bola ochotná ho dať na niekoľko dní do hotela pre psov, kde by som sa najprv presvedčila, že by bol v dobrých podmienkach, neznanemá, že ho nemám rada… samozrejme, ak by bola možnosť vziať ho zo sebou, enváhala by som, psí hotel by som volila až ako poslednú možnosť
    #60632
    geppy
    Člen
    Takze dnes som bola u vetosky….pes ked chce vycestovat musi mat pas a musi byt ockovany proti besnote a tak…jasne cipovana, ale to moja je uz davno…takze musim ist vybavovat pas…:((
    #60619
    heny
    Člen
    suhlasim s veronikou… nikdy nevies aka situacia nastane, nebudes mat komu dat psika na par dni, tiez by som zvolila hotel pre psikov… nevidim natom nic zle, a podla mna to taktiez neznamena ze nemam svojho psika rada !!
    #60633
    heny
    Člen
    autobusom ? aj jaj cesta dlho trva ze ? musi byt geppy v boxe ?
    #60620
    geppy
    Člen
    ja zase musim povedat, ja by som ju nevedela dat do hotela pre psov…minule som sa koly tomuto pohadala aj z mojim priatelom…ja neviem, ale ja by som to nedokazala,aj ked nikdy nehovorim nikdy……
    #60634
    geppy
    Člen
    no to teda trva, 14 hodin a musim za nu zaplatit polovicny listok ako za dieta ale man ju mat v boxe pod sedadlom…no je aka hovadina !!!…ja som myslela, ze ked zanu platim ako za dieta tak bude mat miesto aj ona??!!…no neva…a ze potom si ju mozem aj vylozit,ked nebude moc plny autobus…tak dufajme….co uz…
    #60621
    heny
    Člen
    ja si sice tiez neviem prestavit ze by bol rocky v hoteli s cudzimy ludmi ale geppy,ako si spominala nikdy nehovor nikdy !! 🙂 ako som spominala, nevies do akej situacie sa dostanes..
    hotel by sa dal este riesit tak, ze niekto by ti psika vencil v tvojej nepritomnosti- mal by ale samozrejme pristup do tvojho bytu-domu co nie kazdemu vyhovuje…
    a s malymi psikmi je to ine-
    ja som stretla jednu kocku, ktora vencila ,,cudzieho,, psika, a vravela ze malych si zoberie aj k sebe domov, ale velkych len vyvenci par krat za den.
    mne sa uz suseda ponukla – ona strazi obcas zlateho retrievera svojej dcery- ze nam moze postrazit rockyho u nej doma ak budeme potrebovat 🙂
    #60635
    wawkeo
    Člen
    Ahoj, ja by som tiez cestovala rada do Chorvatska autobusom so psom. Prosim, mozte mi napisat, ktora dopravna spolocnnost alebo cestovka to umoznuje?
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.