Stretávky

  • This topic has 7 hlasov and 37 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48570
    Ahojte, napadlo ma, že by som sa spýtala, či tu niekto nie je zo ZV, potrebovala by som parťáčku na prechádzku smer Môťová 🙂
    Kľudne si dohodnite aj iné lokality 😉
    #60273
    Smallblot
    Člen
    Ja som z Hlohovca, takže diaľava veľká 🙂 Ale chystáme sa v máji na výstavu psov do BB.
    #60274
    heny
    Člen
    Kocky ked sa chystate do buducna na dofcu a idete okolo Innsbrucku ste u nas vitane so svojiimi havkacmi 🙂 nerobim si srandu , myslim to vazne ! …ved clovek nikdy nevie 🙂
    smallblot ked dojdeme na svk, teba by sme navstivili, je to len 70km od Nz… ked som tyzden na svk je to trosku nuda, vylet by nam nezaskodil 🙂
    #60275
    Nela2011
    Člen
    jeej dojdite aj nás potom pozrieť, ja som z NR, to nie je ďaleko :)))
    #60276
    wendy1
    Člen
    Tak Vam je super, len my sme z vychodu.:(
    Ozaj Smallblot spominala BB, ide niekto pozriet vratane Ronika a Smallblot? My ideme.:D Wendy sa uz asi hara, takze fajn, zatial len slabo, ale je to tu.:D
    #60277
    heny
    Člen
    ok Nela 🙂 preco nie…nz nr je ozaj len 30km :))
    #60278
    geppy
    Člen
    no vy sa teda mate…ja som tusim najdalej od vas :((((
    #60279
    wendy1
    Člen
    Tak to ano geppy.:(
    Ale mas aj super plaz urcite a naj klimu z nas vsetkych, my Ti mozme len v tichosti zavidiet.:D
    #60280
    Smallblot
    Člen
    V Nitre pracujem, chodievam tam takmer každý deň. 🙂 Takže NZ to je už akoby som len kameňom dohodila. 🙂 Nie je problém sa stretnúť, len treba dať vedieť.
    #60281
    heny
    Člen
    super dame to raz dokopy 🙂
    #60282
    Nela2011
    Člen
    teším sa 🙂
    #60283
    wendy1
    Člen
    Vsak pridte aj do Kosic.:D
    #60284
    Smallblot
    Člen
    Tam som bola za tebou v zime, teraz ste na rade vy dopratať sa do Hlohovca 😛 A potom keď už tu budeš, tak dáme dokopy aj ostatných 🙂 no ako dobre som to vymyslela! Nie? 😀
    #60285
    wendy1
    Člen
    Super.:D Ja viem ze si bola, ale bez Ronika, neviem no ci sa to rata.:D Ale tak urcite ano.:D
    Vsak nech pridu kocky aj do BB na vystavu pozriet. Tam mozme mat verejne stretko.:D
    Urcite raz prideme a dakujeme za pozvanie.:D
    #60286
    tak dajte podrobnejšie info o tej BB 🙂 ja som zo Zv, tam chodím do školy, tak by som sa už nejako poorientovala 😀
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.