Granule

  • This topic has 15 hlasov and 90 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 91 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58064
    katarina2
    Člen
    Katka02 ja tak viem, že práve salám a šunka najviac škodí psíkom a hlavne bravčové mäso a to som sa práve tu niekde dočítala,zistila som že ani konzervy pre psov nevyrábajú z bravčového mäsa, len hovädzie , hydina a divina. A tá varená strava keď nie je to presolené a mastné , teda špeciálne pre psíka varené, tak si myslím, že je lepšia ako konzervy, teda aspoň môj konzervu nechce žiadnu to už potom radšej granule, keď nemá navarené.
    #58065
    Nela2011
    Člen
    Ahojte, prosím vás máte niekto skúsenosti s granulami ProNature?
    #58046
    wendy1
    Člen
    Veronika tu cenu v obchode si pocula dobre,tento obchod ma 8% DPH na velke balenia, preto je to lacnejsie.
    #58047
    no skvelé… tak im skúsim možno navrhnúť niečo neviem čo :/ lebo ak to bude také drahé, neoplatí sa mi to stade kupovať… snád ma nekopnú do zadku, že som ich zlanárila na túto značku 🙂
    #58048
    neviem či viete, ale výroba granúl Calibra končí…
    #58049
    katarina2
    Člen
    Musím sa smiať – maznavý psíček ten náš vyrastal s mačiatkami takže si navzájom šli do granúl mačky do psích on do mačacích a nebolo im nič – hi-hi…
    #58051
    zápal pankreasu mal váš psík, pretože bol krmeny ľudskou stravou? alebo z akého dôvodu?
    #58052
    heny
    Člen
    som zvedava na odpoved od Katky..raz som sa rozpravala s jednym panom,mal takisto YT, a ten jeho mal rakovinu zaludka… a vraj preto lebo ho krmili ludskou stravou. ktovie ci je to pravda…
    #58053
    Nela2011
    Člen
    u nás má jedna pani buldočka fenku a mala zápal tenkého čreva z varenej stravy, bola na tom dosť vážne, dostala sa z toho, teraz je na granulkách a je fit 🙂
    chcem sa spýtať, vadí to, ak dlhodobo miešam granule?
    #58054
    ja som sa pre toto ísté pýtala v zoochove, lebo rozmýšľam ako to poriešiť s granulkami, ktoré kúpiť celé vrece a som sa pýtala, či vadí, že jej miešam dvoje a či to môžem tak robiť aj dlhšie, povedala mi že to asi nebude problém, no neverím jej na 100 % 🙂 bude fajn ak sa ešte niekto na to ozve
    #58055
    heny
    Člen
    podla mna to nevadi ak psik nema zazivacie tazkosti, ale volila by som kvalitne granulky.
    rockyno dostava rano malinko granul, a na veceru konzervu s granulkami — viac konzervy a trosku granuliek zmiesanych dokopy.
    #58056
    Smallblot
    Člen
    Nela, tá buldočka tej pani dostala zápal tenkého čreva z varenej stravy ako takej, pripravenej čisto pre psa? Alebo jej dávali varenú ľudskú? Rony je kŕmený varenou stravou už hádam aj 2 roky tomu budú, doteraz sme žiadne problémy nemali, práve naopak, veľa vecí sa zlepšilo, tak preto sa pýtam.
    #58057
    Smallblot, ona tam naznačila varenú ľudskú…takže preto som sa pýtala, no neodpovedala, tak si hádam počkáme, kým sa ozve, že ako to teda bolo 🙂
    #58059
    Nela2011
    Člen
    ďakujem heny, chcem miešať granule, lebo mám pocit, že sme ešte nenašli také, ktoré by Billiemu fakt že chutili. Miešam teraz ešte RC a tie, na ktoré som sa tu pýtala Trovet sa volajú + ešte kamoška mi dala nejaké talianske (neviem ako sa volajú) čo žerie jej maltezák a chutia mu, tak chceme ešte poskúšať a potom sa rozhodneme na ktorých zostaneme 🙂
    Smallblot, myslím, že mu dávala normálnu ľudskú varenú stravu a nie upravenú pre psíka, takže z toho tie problémy určite boli. Tak to je super, keď Ronymu tak chutí a sa mu polepšilo ešte aj 🙂
    #58060
    katka02, a koľko má váš psík? aký je starý? to verím, že takéto liečenie je nákladné… no mojim rodičm to nedokážem vysvetliť, že ľudské jedlo tým našim psom jesť nemajú dávať :/
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 91 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.