Krmenie granulami adult vs. puppy

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Kŕmenie a potrava Krmenie granulami adult vs. puppy

  • This topic has 6 hlasov and 56 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 57 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63831
    heny
    Člen
    Zita je to ok, neurazili sme sa…. :))
    Ja to robim tak—neviem ci je to ale spravne—- ked mame den ked veeeela beha dostane trosku viac papat,dostane normalnu davku, lebo inak dostava davku pre chudnuce psy.na jeho vek a vahu 50gr menej ako nechudnuce psy….:)
    #63833
    katarina2
    Člen
    keď mu chutia, to nevadí oni tie chemikálie iste neobsahujú toľko aby mu uškodili, ale aj tak každý pes si sám vyberie značku, to každý zbadá ako začína chovať.Môj môže a aj má rád len hypoalergénné lososové alebo jahňacie granule, ale sem tam mu kúpim aj konzervy, ale tieto naše nemá rád, nosí mu sestra z Viedne select gold konzervy a tie mu chutia, alebo keď mu sama navarím
    #63834
    wendy1
    Člen
    RC bol niekedy ozaj super, teraz by som snad kupila len veterinarnu radu keby som musela. Strasi ma na tom aj to, ze to robia v Polsku, po tych skandaloch co maju by som neriskovala.
    Veterinar ich preferuje hlavne preto, lebo ma od firmy Pharmacopola rozne vyhody a provizie. A tak ci tak neskutocne maju predrazene ceny. Ked uz chces ozaj kupit RC tak ho kup aspon lacno a to je na http://www.zoofast.sk. Maju tam aj veterinarnu radu.
    Kamoska co pracuje u veta, mi povedala, ze napr. ich vet uz RC ani nebude kupovat, lebo sa v poslednej dobe u nich vyskytlo velmi vela alergii, co si mysli ze z tychto granul, nakolko majitelia povedali ze davaju RC.
    #63835
    heny
    Člen
    Ja som neni za royalky…..select je lepsi ako royal, a teraz su tie new konzervy a granule, tie natural-som sem aj foto davala….su udajne lepsie ako selectky….my teraz tie mame….
    #63836
    katarina2
    Člen
    Tie natural sa ako volajú a čo stoja? Síce so selectom sme spokojný ale mohli by sme vyskúšať aj tieto, potom by som zase povedala segre nech sa za nimi pozrie v Rakúsku, lebo tu nič poriadné pre psíka nezoženieš..:(
    #63838
    heny
    Člen
    Real nature sa volaju uz som sem davala foto….stoja ca 1,09 e – 200gr doza su drahsie ako selectky…dnes som z nich granule kupila…..
    Tu je foto zlozenia…..
    Som zvedava na vas nazor….
    dsc_0239.jpg
    #63839
    heny
    Člen
    Maju viacej druhov samozrejme….
    #63840
    heny
    Člen
    Veronika nepocula som o tej znacke….:(
    #63842
    wendy1
    Člen
    Skus eukanubu, ale dost ludi na nu nadava. Keby som mala maleho psa tak ho krmim orijenom alebo acanou, pokial by mu vyhovovali tieto granule. Arion nie.
    #63845
    heny
    Člen
    Wendy co ty na to zlozenie na mojej foto?
    #63846
    katarina2
    Člen
    heny skúsim teda aj túto Real natur konzervu, objednám cez sestru, lebo tu ich iste nemajú
    #63847
    heny
    Člen
    Neviem moja ci ich maju na svk….vyskusaj a nezabudni dat vediet ci mu chutili…:)

    ozaj kocky vsetko som napisala petre co sa tyka adoptovanca, ze je to chudak pes ze ju kontroluje…vsetko,….reakcia:nemam sa starat,ona sa tiez nestara do nas….
    Jej pes vymysla, nechce jej zrat granule….ani dozu-no hej, kto by chcel tu smradlavu Cezar dozu zrat….som mu dala naturalku lebo ma poprosila nech mu skusim dat cez den jest ,tu zozral hned….bola potom na nakupe, realky mu kupila…..

    Esteze rocky mi nevymysla,to som ozaj rada….:)

    #63848
    katarina2
    Člen
    No ja by som tiež nenútila svojho psa žrať čo mu nechutí, zato tieto naše slovenské konzervy už ani nekupujem, nechce ani jednu. Tie čo si mi poradila heny ten select gold spapal takže vyskúšame na zmenu aj tieto čo teraz radíš Real natur a ak bude aj tieto chcieť sestra mu sem tam donesie. Nie stále, lebo v mieste kde pracuje to nemajú a cestovať za nimi stále nemá možnosť ale aspoň občas donesie. Ak nemá nič takéto tak mu navarím, aj dnes mu idem variť mäskovú polievočku a veľa zeleninky do nej, on chvala Bohu zeleninku ľúbi a hlavne keď vonia v mäsovej polievočke:)DDD
    #63849
    wendy1
    Člen
    Veronika mozno malym psom eukanuba vyhovuje, ale pocula som od viac ludi, ze zhorsili kvalitu, psici mali hnacky, schudli, problem so srstou,…
    Ale acana ma urcite viac masa ako eukanuba.
    Heny ak si este nieco pamatam z NJ tak nepride ti to ako pomlete vnutornosti?
    To vies kupit aj ty a radsej mu pomel a zamraz, pripadne nasekaj.
    Pripadne mi urob preklad.
    Ty schvalne kupujes konzervu co obsahuje malo proteinov? Co je tych 75% freutichkeight?
    #63850
    v3ronik4
    Člen
    Wendy1- uvidim ako ju bude znasat nehovorim, ze odteraz kupujem len eukanubu, vyskusam, uvidim. Kedze si mi poradila aj tu Acanu najblizsie ked nam dojdu granulky kupim tu ta sa mi ozaj viac pozdavala obsahom nez ostatne, a ani ta cena nie je zla. A este skusila som dat Jerrymu ryzovu dietu- na nesolenu sa mi vykaslal, vobec sa jej nechytil(to bol piatok) vcera som mu spravila s maskom na vode a pekne si pochutnava a konecne aj jeho stolicka vyzerala lepsie, takze s nou pokracujem a dufam ze to bude uz iba lepsie, dakujem
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 57 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.