musim sa pochvalit!! :)))

  • This topic has 8 hlasov and 38 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59791
    smallblot, nebola som si istá či je starý niečo do roku alebo aj viac, preto som sa spýtala tak amatérsky, že koľko mesiacov má 😀 no ja si pri malej nemôžem dovoliť, aby aj v troch rokoch vystrájala, už teraz má strašnú silu, a mám čo robiť, ked sme vonka a vidí tam iného psíka s ktorým sa chce hrať a ktorý sa chce hrať s ňou, aby som ju odtiahla a prehovorila, aby sme šli na druhú stranu činžáku, inak by sme sa v kľude ani nevycikali… :/
    #59762
    heny
    Člen
    katarina urcite sa ti nieco nauci 🙂 mne sa praveze zda ze rocky sa teraz uci lepsie ako ked bol mensi. ked bol mensi bol viac pojaseny, nesustredeny teraz je kludnejsi lahsie sa uci – buduci mesiac ma rocik. velmi rychlo zvladol povel pretocenie sa i ked si to obcas miesa s mrtvym psom 🙂 su to dva velmi podobne triky.
    chceme zacat so slalomom medzi nohami tak uvidime ako mu to pojde 🙂
    #59776
    ach heny, kebyže táto sa nechá poľahnúť, vzpiera sa, ani kebyže ju chcem k zemi priviazať :/ asi aj preto som to skúšala večerom, vtedy to bolo ľahké, cez den ani piškotka nezabrala, aby pochopila čo chcem, inak sa teším jednej veci; dokáže do papulky chytať či granulky či hračky… a to moja 2-ročná ratlíčka doteraz nevie, hoci som ju to učila, mierne som jej hádzala loptičku na hlavu alebo chrbat, ale ona radšej ušla :))
    #59763
    Katka, to tiež poznám, ked chcem od malej aby si sadla, povedzme za kúsok piškóty, tak je tak 3 cm nad zemou riťkou, taká netrpezlivá je aby už dostala tú piškótu 😀 potvora je riadna…
    Heny a to akým štýlom ju učíš mŕtveho psa? ja som zvykla večer ju vymáknuť, ked podriemkavala vyvalená na gauči a strčiť jej do pusy piškótu a opakujem mrtvolka 😀 bude to mať efekt?
    #59777
    heny
    Člen
    ja som citala ze psy neradi lahnu nakolko tym daju najavo svoju podriadenost.
    s tym hadzanim a utekom to je dobre 🙂 ja som to este ani neskusala … skusim niekedy:)
    #59764
    heny
    Člen
    ja som ho ucila takto.. povel lahni , ked bol v lahu som snackom prechadzala okolo hlavicky tak aby si lahol na chrbat, a ked ostal lezat na chrbate povedala som BUM ! :)a odmenila. a samozrejme velakrat opakovala.
    expertka na cviky nie som ale nemyslim ze by to malo efekt,ci skusala si to aj len tak cez den ? isla do ziadanej polohy ? no neviem, mozno sa ti niekto k tomu vyjadri. ked tak skus to par krat tak ako som ja ucila – ja mam cvik z knihy 101 psich trikov.
    #59778
    heny
    Člen
    som zabudla vcera vecer som ho sekirovala s nohou- chodidlom, zacal mi hryzt prsty na nohach a potom sa zakusol do ponozky. vravim mu ,,zober si,, a stiahol mi ponozku z nohy 🙂 to ho chcem tiez naucit , vyzliect ponozky :))))
    len ak to skusi pri priatelovi iste dostane averziu ked uciti ten pach 🙂 :))
    #59765
    no cez deň som neskúšala, lebo som sa dočítala, že najlepšie sa tento cvik učí ked je psík večer unaený 🙂 Heny, a vedela by si mi opísať ten postup? lebo ako vie sadni, ľahni, hop, popros, labka, tak sme ju neučili nič nové, a chcela by som aby niečo také vedela 🙂
    #59779
    wendy1
    Člen
    Hihi ….:D
    To nie je zly napad.
    Priatelov kamos ked sa vyzuje tak vtedy to je pach.
    Na chate sme sa smiali, lebo som zabudla dodat ze vie aj doniest papuce, ale papuce kamosa ani jeho botasky nechcela doniest ani za svet.
    Ani sa jej necudujem.:D
    #59766
    geppy
    Člen
    katarina, veronika…nevzdavajte sa!!!…moja az teraz si sadne a da labku bez maskrtky….ale ked vidi maskrtku tak robi vsetky triky (sedi,da labku,laha si, skace…..vsetko naraz)…my sa z priatelom vzdy tak na nej smejeme…a najviac sa smejeme ked jej moj priatel povie ,,chod jest!,,….ona faaaaaaaakt ide!!!!!…zacalo to jednym dnom…moj priatel jej len tak zo srandy hovori ,,geppy chod jest,,…a ona kracala k miske a zacala jest…take nam to bolo smiesne….a od vtedy ked priatel povie ,,chod jest,,…tak ide…aj ked si zoberie len jednu granulku,ale ide….a my sa vzdy tak na tom smejeme :DDDDD………..Heny mas pravdu,dostavaju rozum…:)
    #59780
    heny
    Člen
    ;-);-);-);-)
    dnes sme to zase skusili, jednu mi stiahol, a zdrhol s nou;-) on je inak ponozkovy zlodej, uz sa mi par krat stalo ze som dala prat, a potom som nasla ponozku v obyvacke.. Takze pred pranim musim kuk ci nekradol 😉
    spet k cviku-tu stiahnutu a ukradnutu som mu zobrala, potom mi stiahol druhu.problemik je ked ho pocas stahovania pochvalim tak prestane. .takze ho musim pochvalit az po stahovani.
    Wendy ja nechapem co ma rocky proti papuciam- nikdy papuce nezul,nema proti nim nic ked su niekde len tak pohodene, nebol nimi biti, nic.ale ked mame papuce na nohach, tak sa zakuse a vrci..tuto divnu uchylku ma od malicka;-)
    #59767
    heny
    Člen
    veronika neviem ci je dobre ucit psika nieco nove ked je veeelmi unaveny, chce sa mu ? my ucime poobede, vecer po prechadzke. aky postup chces vediet nepochopila som velmi tvoj prispevok 🙂 mrtveho psa som ti uz napisala. ..:)
    geppy nas je obcas tiez tak mam v ruke snack urobi mi vselijake povely bez toho aby som nieco povedala :))))
    #59781
    😀 baby, to je milé s tými vašimi hafanmi 🙂 wendy, no fakt sa nie je čomu čudovať 😀 múdry havo…
    inak heny, tiež teraz riešim dilemu s pochvalou, učím ju chodiť pomaly na prechádzke, lebo chodíme doprava a doľava, ako som spomínala… no ked ju pochválim, že krásne predo mnou pomaly cupká, tak sa zase rozuteká :/ ako jej mám dať najavo, že tak je to správne?
    #59782
    wendy1
    Člen
    Ja hovorim pomaly ( a dakedy aj super, alebo fesanda ), ak ide rychlo a jemne ju pritiahnenm, ale staci uz vacsinou povedat iba pomaly. Ona si to spoji neskor.
    Heny nie su tie papuce vacsie ako on? Napr. priatelova dcera ma take zaby a tie Wendy sem tam ked sa salime berie ako hracku. Ona mala rada papuce, ked bola mala, takze hlavne na toto sme davali pozor. Moyno ked to zacne robit tak by som vyzula nohu a ukazala mu aha, to je len papuca.:D
    😀
    #59783
    heny
    Člen
    wendy su to klasicke papuce. ja som mala tiez take velke- zaby som mala:) tie som musela dat prec lebo si myslel ze to su jeho hracky 🙂 ja uz som si na to zahryznutie zvykla, berem to akosi normalne xi. ale skusim tvoju radu !! dam vediet ako zareagoval
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.